2752
2734
عنوان

خانومای متاهل بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 57 پست
تمام کارای عقب افتاده که وقتی هست نمیشه انجام داد. یکی رنگ مو و نظافت و شستن لباس و مرتب کردن آشپزخ ...

آره گزینه خیلی خوبیه واسه مشغول شدن 

مرسی قشنگم💙

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘
از تنهایی لذت ببر اینکه مجبور نیستی یه سره پای گاز باشی آخرم ازت ایراد بگیره  ولی یکی از دوستا ...

من شاغلم نمیشه زیادم برم بیرون و این طرف و اون طرف 

تا حالا از هم دور نبودیم اولین پروژهست ک یه شهر دیگه افتاده 

الان یکم نبودش احساس میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکت میکنم منم یه دوره اینجوری بودم خیلی سخته . تا میتونی وقتتو پر کن . برا خودت برنامه داشته باش . ...

مرسی قشنگم ک درک میکنی 

شوهرم مهندسه  یه پروژه یه شهر دیگه ورداشته یک ماه طول میکشه تقریبا

به مهندس اتاق میدن اگه بچه مدرسه ای نداری نیرفتی اونکه میره سرکار تو برو تو شهر خرید و دور بزن هم فاله هم تماشا

به مهندس اتاق میدن اگه بچه مدرسه ای نداری نیرفتی اونکه میره سرکار تو برو تو شهر خرید و دور بزن هم فا ...

من معلمم نمیشه برم 

ازتنهاییت لذت ببر.واقعا آدم گاهی اوقات تنهایی نیازداره

دقیقا

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

من یک ساله با شوهرم دوشهر متفاوت زندگی میکنیم. هزار کیلومتر بینمون فاصله است. هر شب هر شب این موقع ها که میشه بچه ها که میخوابن تازه دلتنگیم شروع میشه حالم خیلی بد میشه.بخاطر کارش مجبوریم از هم دور باشیم دعا کن کارش درست بشه واقعا بعضی شبا خیلی حالم بده .تا بهش فکر میکنم اشک تو چشام جمع میشه بغض میکنم

من حتی یروزم نمیتونم تحمل کنم

من هفته ای سه روز تنهام ...مثل امشب البته بچه ها کنارمن...چند سال قبل ماموریت یک هفته در ماه داشت به شهرهای مختلف...پسرم از ناراحتی مریض میشد الان عادت کردیم

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
من شاغلم نمیشه زیادم برم بیرون و این طرف و اون طرف  تا حالا از هم دور نبودیم اولین پروژهست ک ی ...

یکی دو روز اول اینجوری،دیگه عادی میشه. ولی اون روز آخر ک قراره بیاد دیگه خیلی خوبه . اون هیجانش این یه ماهو میشوره میبره

2706