2733
2734
عنوان

خانومای متاهل بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 57 پست
اهان چقد سخت من هرموقع شوهرم میخواست بره جایی ماتم داشتم فقط یه بار پیش اومد تو عقد بودم رفت شهرستات ...

خیلی خوب و عالیه 

انشاالله پایدارتر باشین گلم

من و شوهرمم تا بحال پیش نیومده زیاد از هم دور باشیم 

یکم احساس تنهایی دارم چون امروز رفته واقعا نبودش احساس نمیشه 

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی خوب و عالیه  انشاالله پایدارتر باشین گلم من و شوهرمم تا بحال پیش نیومده زیاد از هم دور ب ...

عزیززززم دلتنگ نباش انشالله زود برمیگرده شبا یکم دلگیره روزا خودتو خسته کن سرگرم کن شب زودتر بخوابی فکر نکنی 

دو تا بچه داری شاغلی شوهرتم نیست چقدر سخت ۲بچه رو پس کی نگه میداره 

۳ روز در هفته میرم مدرسه

بچهامو مادرشوهرم بنده خدا نگه میداره 

عزیززززم دلتنگ نباش انشالله زود برمیگرده شبا یکم دلگیره روزا خودتو خسته کن سرگرم کن شب زودتر بخوابی ...

آره شب دلگیره 

روز ک میرم سر کار و بعدش کار خونه و بچه داری 

الانم مجبورم گاهی برم خونه مادرشوهرم تا این روزا زودتر بگذره

آره شب دلگیره  روز ک میرم سر کار و بعدش کار خونه و بچه داری  الانم مجبورم گاهی برم خونه ...

درکت میکنم نمیدونم چرا هرچی دلتنگیه و غمه از دم غروب هجوم میاره تو مغز و روح و جسممون حکایتش چیه الله و اعلم 

درکت میکنم نمیدونم چرا هرچی دلتنگیه و غمه از دم غروب هجوم میاره تو مغز و روح و جسممون حکایتش چیه الل ...

واقعا همینطوره.

شوهرم صبح رفت زیاد غمم نبود 

همی ک عصر شد کم کم احساس بدی بهم دس داد

واقعا همینطوره. شوهرم صبح رفت زیاد غمم نبود  همی ک عصر شد کم کم احساس بدی بهم دس داد

اره همینطوریه من همیشه فکر میکنم چرا از دم غروب ادما دلتنگیشون چندبرابر و ناراحتیشون بهشون غلبه میکنه هنوز جوابی یافت نشده 😁