2752
2734

من ۱۵ سال هستش که دبیرم و هم تو مدرسه دولتی کار کردم هم غیرانتفاعی 

و تجربیات من برگرفته از حضور توی هر دوتا مدرسه هستش

خیلیا برای پایه ابتدایی می‌خوان بچه‌شون رو بذارن غیرانتفاعی ولی من به شدت با این کار مخالفم به چند دلیل:

۱. بچه شما تازه وارد پایه ابتدایی میشه و تازه می‌خواد درس خوندن رو یاد بگیره و اصلاً بدونه که چه جوری باید درس بخونه اصلاً درس چی هست 

از پایه دوم به بعد بچه باید یاد بگیره خودش درس بخونه و گاهی اوقات از پدر مادر یا معلم کمک بگیره ولی اینکه شما ۲۴ ساعته بالا سر بچه باشی مطمئن باش اون بچه وقتی وارد راهنمایی بشه نمی‌تونه درس بخونه و همچنان به شما محتاجه

۲. بچه شما وقتی وارد مدرسه میشه فقط درس خوندن رو یاد نمی‌گیره وارد یه اجتماع بزرگتر میشه و ارتباط برقرار کردن با دیگران رو هم یاد می‌گیره 

هر کسی نمی‌تونه حرف منو درک کنه ولی من خودم دیدم بچه‌هایی که تو مدارس دولتی پایه ابتدایی‌شون رو گذروندن روابط اجتماعیشون نسبت به بچه‌های غیردولتی خیلی گسترده‌تر و بهتره

اینا یه تعریف کلی هستش و شایدم درست نباشه برای همه ولی طبق چیزی هست که خودم دیدم

کاملا درسته

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ...

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2731

درسته 

ولی خود من ترجیحم اینه دخترم رو برای ابتدایی بذارم غیردولتی و برای دبیرستان هیئت امنایی و یا نمونه دولتی دلیلش هم اولا تعداد زیاد بچه‌ها توی دبستان دولتیه و دوم که خیلی خیلی مهمه برخورد بد کادر مدرسه 

این مورد دوم رو من حتی توی مدارس معروف دولتی هم دیدم.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
 ازمحیطش بگید ازچ نظر میگیدتومحیط دولتی روابط اجتماعیش بهتره اینو بازتر کنید اگه میشه

احتمالا از این جهت میگه که شلوغتره و بچه ها از همه مدل قشری هستن

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

سلام درسته من خودمم هم تو مدارس دولتی بودم هم غیر دولتی نتونستم فضای غیر دولتی رو تحمل کنم (بستگی به روحیات هم داره) یه همکلاسی دارم تمام سال های دبستان و راهنماییشو غیر انتفاعی بوده الان که اومده کلاسمون بسیار ساکت در حد سلام جوری که اولش فکر میکردیم افسرده است

اما برسیم به پایه راهنمایی که تازه بچه یاد می‌گیره که خوب الان دیگه بزرگ شده و باید نمره بگیره باید برای درس خوندن تلاش کنه ولی خب شما وقتی بچه رو وارد مدرسه غیرانتفاعی بکنی وقتی کیلویی بهش نمره بدن هیچ وقت اینو یاد نمی‌گیره

البته که مدارس غیرانتفاعی خیلی خوبی هم داریم ولی پول خوبی هم می‌گیرن😂

درباره دبیرها هم باید بگم که همه فکر می‌کنند دبیرای مدارس غیرانتفاعی خیلی بهترن ولی قضیه شاید برعکس باشه چون مدارس دولتی دبیرهای خیلی با تجربه‌ای دارند و اونقدر سوادشون زیاده یعنی شما به راحتی نمی‌تونی وارد مدارس دولتی بشی و توش تدریس کنی به خاطر همین دبیرهای ماهری دارند

الان واقعاً تو همین سایت از بچه‌هایی که توی مقطع راهنمایی یا دبیرستان هستند بپرسیم چند درصد با دبیراشون رفیقن تا متوجه بشیم که دبیرا با زمان خودمون خیلی متفاوت شدن اینجوری نیستش که بچه‌ها واقعاً با دبیرا راحت نباشند

معلم های دولتی به همون مقدار غیرانتفاعی خوب هستن؟ و به اندازه یکسان برای بچهها وقت میذارن آیا؟ سمت ما مدارس دولتی هر کلاس 30 و خورده ای نفرن. ولی غیرانتفاعی 20 نفر

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️

عزیزم محیط دولتی چطوره؟

اخه شنیدم از هر قشری هستن ممکنه یه نفر از خانواده معتاد یا دزد یا اتباع باشه

تفاوت طبقاتی و فرهنگی توی دولتی خیلی زیاده

پروفایلم خودمم😊
در یک جمله اگه واقعاً بخوام نظر خودم رو راجع به مدارس غیرانتفاعی برای پایه ابتدایی بگم پول هدر کردنه ...

والله من نظرم برعکسه ... 

ابتدایی پایه مهمیه و اگر بچه خوب یاد نگیره  متاسفانه  افتضاح ب بار میاد

مدرسه های ابتدایی اطراف ما دولتی هاش افتضاحه . 

حرفای رکیک . کتک کاری .. معلم بچه رو میزنه 

اصلا ی وضعیه ک نگم . بچه ب زور دو کلام بفهمه 

ترجیح من یکی غیر انتفاعیه . چون برعکس دولتی خیلی ب بچه و درس هاش اهمیت میدن