2737
2739
عنوان

خانمهای چادری یه لحظه بیاید تاپیکم

137 بازدید | 17 پست

چه مدل چادری خیلی راحت هست قبلا جده خریدم اصلا نمیتونم سرم کنم دست و پا گیره با لبنانی هم راحت نیستم این بار میخام حسنی بخرم ولی نمی‌دونم راحته یا نه کمرش بسته میشه که باز نمیشه؟؟

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جده چرا راحت نبود واست؟!

من همیشه فکر می کردم جده خیلی راحته

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2731
2740

من جده میخرم 

برعکس شما دوست دارم چادرم آزاد باشه بهم نچسبه راحت باشم توش

اگه جمع و جور میخواس دانشجویی و عبایی ساده مثلا

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چادر نیستم ولی امدم 

نمیدونم چرا اینجوریم یکی میگه شيرازیا بیان میرم با اینکه شیرازی نیستم

نگید فقط من اینجوریم که باور نمی کنم🤣🥺

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
جده چرا راحت نبود واست؟! من همیشه فکر می کردم جده خیلی راحته

چون کش نداره رو سر باییسته و اینکه برا من راحت نبود هم از سرم میفتاد هم سنگین بود با اینکه بهترین جنس پارچش خریدم 

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
من چادر عبایی دارم خیلی راضیم باهاش راحتم چادر حسنا می خواستم بخرم بهم گفتم پوشیدنش سخته و اذیت شدن

برا پشت ماشین و رانندگی میخام راحت باشم می‌دونی عبایی آخرش چادر نیست مثل مانتوعه فقط بلنده و گشاد

برا پشت ماشین و رانندگی میخام راحت باشم می‌دونی عبایی آخرش چادر نیست مثل مانتوعه فقط بلنده و گشاد

عزیزم اونی ک شمامیگی مانتو عباییه چادرعباییه ک چادرهه

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! 
2706