2737
2739

منم جای دخترتون یا خواهرتون نمیتونم تصمیم بگیرم 

مشکلم اینه پسری هست که همکارمه و بیشتر از ۴ سال یا حتی ۵ سال که برای اشنایی پیشنهاد میده بار ها خانوادش هم پیش قدم شدند اوایل که کلا قصد اشنایی با کسی رو نداشتم و از طرفی هم چون معلم بود بخاطر مسائل درامدی قبول نمیکردم 

الانم دلم میخواد بهش فرصت بدم حتی به صورت دوستانه فرصت دادم که بریم بیرون تا ببینیم از نزدیک و صحبت کنیم ولی قیافشو اصلا دوست ندارم قیافش بد نیستا خوشتیپ و خوش هیکل چشمای ابی موهای بور ته ریش داره ولی واقعا اصلا خوشم نمیاد از قیافش

از طرفی خانواده خیلی خوبی داره و از خانواده من واقعا بالاتر خودش که کفتم معلمه و موسسه کنکوری داره دوتا ماشین خونه و زمین داره 

پدرش رئیس دانشگاه و مادرش روانشناس خواهرشم پزشک

من پدرم بنا داره پدرمادرم جدا شدند و ازدواج کردند مادرمو ندیدم پدرمم جداست خپاهر معلول دارم با مادربزرگم زندگی میکنم.

از نظر منطقی همه بهم میگن ازدواج کن زندگی خودتو بساز مامانجون چیزیش بشه جایی رو نداری بمونی برو تا بتونی به خواهرتم کمک کنی 

ولی نمیتونم دوسش داشته باشم کسی رو هم دوست ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی دوستش نداری آلن ما هزار تا دلیل بیاریم و قبول‌کنی و چند سال بگذره و باز نتونی کنار بیای که آهت دامن‌گیر ما میشه عزیز ! حالا که فرصت دادی یک مدت رفت و آمد کن حرف بزن خواستی و کنار اومدی قبول‌کن نخواستی هم زورت که نکردن یک نه محکم بگو و تماااام

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2731
وقتی دوستش نداری آلن ما هزار تا دلیل بیاریم و قبول‌کنی و چند سال بگذره و باز نتونی کنار بیای که آهت ...

من اصلا فکر نمیکرذم دوست داشتن انقدر مهم باشه همیشه فکر میکردم خیلی منطقی هستم و منطقم مهم تر باشه ولی مثل این که اینجوری نبود. 

2740