2733
2734
عنوان

ناخونم قارچ زده؟

195 بازدید | 23 پست

بچه ها من ناخونامو ریموو کردم ی مدت میکاشتم 

الان روی یکی دو تا از ناخونام ی هاله قهوه ای کمرنگ افتاده ترسیدم ، قارچه یعنی؟ 

انگشت حلقمو دقت کنین

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای آره فکر کنم

برو دکتر پوست تا بدتر نشده

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
2731

ناخن هات خودشون قشنگن نیازی ب کاشت ندارن 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

قارچ  بیماری شایعی است که به صورت یک  سفید یا زرد- در زیر نوک  دست یا پا ایجاد می‌شود. عمیق‌تر شدن عفونت قارچی ممکن است باعث تغییر رنگ، ضخیم شدن و خرد شدن  شود. به قارچ  «اونیکومایکوزیس» هم می‌گویند.

فکر نکنم، قارچ زرد یا سبز میشه. این احتمالا تغییر رنگ ناخنته صرفا

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2706