2752
2734
عنوان

كمك براي كادو دادن به هم عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 72 پست
سلام عزیزم خوبی؟ دیدم که قطع دسترسی شدی چقدر ازت بد گفتن 

سلام ریحانه جون چطوری

خیلی وقته نبودی 

ای بابا اشکال نداره من بخشیدم چون هرچی گفتن ناحق بود و کلا اشتباه گرفته بودن

⛧⛧⛧👰ایدیناسا هستم👰⛧⛧⛧

برات چی چیا آورده ؟

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از بد منظورم ضايع نيست اما ميخوام بدونه با رضايت قلبي نيست

کادوی بد دادن فقط شخصیت خودتو پایین میاره و همه دیدشون به شما بد می شه ولی واسه اون مشکلی پیش نمیاد

ادم باید خودش خوب باشه. حالا بقیه هرچقدر بد باشن

خب اخه اگه چیز بد ببری همه فک میکنن تقصیر کار تویی چون اونا که نمیدونن اون تورو اذیت میکنه خودتو خراب میکنی

بعد اگه چیز بد ببری شوهرت چیزی بهت نمیگه؟

⛧⛧⛧👰ایدیناسا هستم👰⛧⛧⛧

پس حله ...شما هم جا شکلاتی ببر و یه گل هم روش بذار ..

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2706