2752
2734
عنوان

كمك براي كادو دادن به هم عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 72 پست
چقدر خوب خوشبحالتون خیلی دوست داشتم با جاریم روابطم اینجوری بود

نمیدونم کلا همهشاخ درمیارن مارو میبینن.الان جاریم اس زده که فردا بیا خونه آ قاجون دلمه درست کردم برات.دیروز هوس کرده بودم  

R.        E.         G  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرص ميخوره همه با من خوبن  انگار ميخواد كوچيكم كنه ادا بزرگتر ها رو در مياره

اوکی ... فهمیدم چجور آدمیه. دقیقا جاری منم همینطوره. از من بزرگتره. من باهاش رابطه خیلی  خیلی خوبی داشتم. اما فهمیدم پشت سرم حرف میزد و تو روم میخندید و باهام خوب بود.

از اینکه دیگران رفتار خوبی باهام دارن هی یه حرفی میزنه و میخنده که کوچیکم کنه و میخواد بگه(من بزرگترتم و خیلی چیزا سرم میشه و احترامم بیشتره و از این حرفا)

راستش یکسال اول باهاش خیلی خوب بودم.یهو خواهرشوهرم همه پته اش رو آب انداخت و دستش واسم رو شد😊. و فهمیدم ای دل غافل !من چقدر اینو مثه خواهرم میدونستم و اون چقد از حسودی پشت سرم حرف میزد. 

چندماه اولش خیلی دلم ازش گرفته بود و سرسنگین بودم باهاش. حالا واسم عادی شده. باهاش حرف میزنم و گاهی باهاش میخندم . ولی دیگه خیلی پیشش نمیشنم و صمیمی نمیشم.

یه چیز بگم تازه حتی نرفتم باهاش دعوا کنم که چرا اینقد پشت سرم بد گفتی.سپردمش دست خدا.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

سال اول بااینکه از تولدش گذشته بود و مسافرت بودم سریع رفتم بیرون یه هدیه خیلی خوب براش خریدم و قشنگ کادو کردم و بهش دادم(اونروز تولد خودم بود . باخودم گفتم حتما اونم الان به من میده ولی نداد.) بعداز یک هفته اومد و بهم کادو داد.

یه هدیه پیداکرده بود که دقیقا مثل هدیه ای بود که بهش داده بودم و بدون جعبه و با همون کاغذ کادو ،کادو پیچ کرد بهم داد.

قیافه من😞

قیافه شوهرم😝

قیافه مامانم😠

قیافه خوااااااهرم😲

قیافه خواهرشوهرم😨

قیافه مادرشوهرم😒

خواهرم که کادو رو دید گفت وااااااای این دیگه واقعا نوبره بخدااااا

اگر میخوای بدی بده. خوب بوده. خیلی سرسنگین باهاش رفتار کن و سنجیده باهاش حرف بزن. اصلااااا صمیمی نشو. یه وقت باهاش گرم صحبت نگیری.مخصوصا اگر میدونی بهت حسادت میکنه و میخواد آتو ازت داشته باشه و زیرآبتو پیش خانواده شوهر بزنه.

کادو رو بده در حدی که لیاقتش هست نه! در حدی که شایسته خودت میبینی که به یه آدم غربیه هدیه تولد بدی .

کادو دادن نشونه شخصیت آدمه. خوب بوده . برو و تبریک بگو. ولی خیلی خشک و رسمی بهش بده. انگارکه اصلا اهمیتی بهش نمیدی بشین یه گوشه و گرم صحبت بگیر با یه نفر.

مشکلاتت رو باهاش جور دیگه حل کن. کادویی که میدیرصرفا نشونه شخصیت و شعور خودت هست. بهتره به دیگران خیلی محترمانه اجازه دخالت و فضولی ندیم و با یه سری کارهای چیپ مثل کادوی بد دادن شان و شخصیت خودمون رو پایین نیاریم