2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مجردیم از این حرفها می‌شنیدم. 42سالگی ازدواج کردم. هم سن و سالهام که زود ازدواج کردند خیلی شکسته ...

زود ازدواج کردن هم خوب نیست اما به نظرمن با احترام شما هم دیر ازدواج کردید نمیگم تقصیر شما بوده شاید براتون اتفاق نیوفتاده و قسمت شما تو اون سن بوده ولی به نظرم ۴۲ سن خوبی برای ازدواج نیست هم روحی هم جسمی چیزی

2731
عالی بود  عالی  بازم بگو

نوکرم 🤣🤣🤣

تعطیلات عید بود عروس خالم گفت لاغر شدی ( رژیم گرفته بودم میخواستم ۵ کیلو لاغر شم)

گفتم اره خدا رو شکر تو هم صورتت تپل شده بر و رو پیدا کردی 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
زود ازدواج کردن هم خوب نیست اما به نظرمن با احترام شما هم دیر ازدواج کردید نمیگم تقصیر شما بوده شاید ...

یادت باشه ازدواج خواستنی نیست. شدنی است. دیر یا زودش به خودم مربوطه.

آدمایی که مفتشونم گرونه  باید با طلا نوشت  من که سال هاست با فامیل در حد کم رفت و ...

وای وای وای یه مشت فضول سمییییی بدرددددد نخووووور 

هر موقع دوستامو میبینم میگن فلان ادکلن رو عمم از کانادا اورده مال ما هم بجز رفتارای سمی چیز دیگه ای برای عرضه ندارن 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
یادت باشه ازدواج خواستنی نیست. شدنی است. دیر یا زودش به خودم مربوطه.

عزیزم منم نگفتم دست شما بوده دیدی گفتم شما هم تقصیر نداشتی لابد جور نمیشده و اصلا بد نیست باز هم خدارو شکر ازدواج کردی به خدا قصدم ناراحت کردنت نبود ببخشید من درکل نطر کلی دادم که اون سن برای ازدواج دیره چه ما خوشمون بیاد چه نیاد منظورم به شخص شما نبود اگه ناراحت شدی ازم منو ببخش گلم

زود ازدواج کردن هم خوب نیست اما به نظرمن با احترام شما هم دیر ازدواج کردید نمیگم تقصیر شما بوده شاید ...

کاملا به خود شخص بستگی داره 

اصلا موافق این حرف زود یا دیر نیستم 

کلی از فامیل های ما تازه 45 سالگی باردار شدند. 

جالبه هر چی دیرتر بچه دار شدند، بچه هاشون باهوش ترند و اونایی که زودتر ازدواج کردن، از نظر هوشی مطلوب نیستند حتی سندروم دان هم داشتیم با سن کم مادر و پدر 

اما این هایی که سن مادر بالا بوده تقریبا همه نخبه شدند. 

نوکرم 🤣🤣🤣 تعطیلات عید بود عروس خالم گفت لاغر شدی ( رژیم گرفته بودم میخواستم ۵ کیلو لاغر شم) گفت ...

شخصا کلا جواب این شکلی نمی دم 

مثلا می گم

اِاِ چه جالب، ابروهامو می ندارم بالا و می رم با حالت آرام 

نه بحث می کنم نه جدل 🤣

این جوری کمتر، به خاطر این حرفا حسابشون می کنم. 

وای منم ۲۵ سالمه دانشجو شهر غریبم.. ماهی یک بار میرم خونمون اصلا دوس ندارم برم..از بس ک فک و فامیل هی میگن چرا ازدواح نکردی فلان.. بدم میاد ..منم قسمتم نشد فکر نکنم بشه..

کاملا به خود شخص بستگی داره  اصلا موافق این حرف زود یا دیر نیستم  کلی از فامیل های ما تا ...

خیلی بی منطقی کل پزشکا و دکترا میگن باروری به شدت بعد ۳۵ سالکی کاهش پیدا میکنه بعد شما میگی فامیلاتون ۴۵ سالگی بچه دار شدن؟ من تو کل عمرمم ندبدم یه زن ۴۵ حامله بشه ولی قطعا همیشه استثنا هست ولی چون استثنا هست دلیل نمیشه بگیم این موضوع خوبه بعد طرف بشه ۵۰ سالش بچه هنوز دبستان هم نره عزیزم هرچیزی سن خودشو داره 

2706