2752
2734
عنوان

تعبیر خواب برف🌱❤️.....؟؟

74 بازدید | 13 پست

تو خواب حس خوب داشتم ولییی بنظرم..

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ان شا الله که خیره  برای احتیاط صدقه بده

تعبیرش بده😕

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تعبیرش بده😕

نمیدونم ولی احتیاطا گفتم صدقه بده اخه یه جاهایی گفته خوبه یه جاهایی گفته خوب نیست کلا میگن خواب بنابر شرایط فصل زمان خواب دیدن ....تعبیرش متفاوت میشهد

تعبیرش غم و اندوهه

اره دیروز روز مزخرفی بوووددد حتی شب قبلش حالم خوب نبود

الهی صدقه بده عزیزم انشالله از این بعد روز و شب ها برات بهترین باشن

عزیزدلمی ❤️🥺

@آب_آلبالو   یاسیییی عزیزمم مرسی بابت تبریک قشنگت امیدوارم بهترینها برات پیش بیاد 💜

@آب_آلبالو   یاسیییی عزیزمم مرسی بابت تبریک قشنگت امیدوارم بهترینها برات پیش بیاد 💜

قربونت عزیزم بازم مبارکت باشه برسی به آرزوهای قشنگت😍😘🩷

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
قربونت عزیزم بازم مبارکت باشه برسی به آرزوهای قشنگت😍😘🩷

ممنونم همچنین 💜

ممنونم همچنین 💜

🫶🏻😘😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
سلام عزیزم تعبیر خوابتو گرفتی؟ من خواب برف دیدم و از نگرانی بیدارم،میشه بگی به چه نتیجه ای رسیدی از ...

بد شذ