2733
2739

دیروز عصر همسرم با یک‌رستوران تماس گرفتن ک ببینیم غذا اماده س ک از بریرون غذا بگیریم.بعد خودش رفت.غذا گرفت اومد

بعد دیشب داشتیم باگوشیش فیلم میدیدم ک ساعت دقیقا ۱۲بود ک یکی پیام داد شما همون اقای هسین ک امروز اومدین فلان رستوران؟

گفتم کیه نصف شبی.گف بذا زنگ بزنم بعد زنگ زد رو‌اسپیکرم بود.نگو همون خانومی بود ک قسمت صندوق بوده یسری سوال چرتوپرت از غذا پرسید ک بعد قط نمیکرد ک همسرم گفت کاری دارین.گفت نه فقط ازین بابت گفتم سوال کنم و قط کرد.بعد گفتم ینی چی مگه طرف با شماره خودش باید اینموقع شب پیام بده.همسرمم گفت اره‌والا پیام وجهه خوبی نداره اگ کاری داشت باید زنگ میزد همون تایم کاریش.

بعد من زنگ زدم گفتم کاری داشتین پیام دادین.زیربار نرفت بعدم گفت من ظهر پیام دادم الان اومده براشما.گفتم شما شماره همه ی مشتریاتونو برمیدارید با خط شخصی تماس میگیرید و پیام میدین گفت اره پیش میاد گفتم بهرحال با مدیریت رستوران پیگیری میکنم و قط کردم.

میگم نکنه زود قضاوت کردم باز میگم اخه چرا با شماره خودش پیام داده بود.میتونست با تلفن اونجا همونموقع تماس بگیره نه؟

مرد خوب هم ،مگه هست؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهترین کاره برید مدیریت رستوران قشنگگ قضیه رو پیگیری کنید 

زنا یه سریشون چه هول شدنا

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

حتما ب مدیریت بگو این معلومه کجا بزرگ شده

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

بد راه نده به دلت

همسرت هم خوب جواب نداده

اکثر موسسات و مجموعه هایی که میشناسم با خط شخصی منشی تماس میگیرن

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

خوب کردی بعدم پیگیری کن اویزون مردا نشخ

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋