2733
2734
عنوان

مگه دانشگاه چجوریع که همه میگن اگه بری تفکراتت کاملا عوض میشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 65 پست
والا من تفکراتم از این جهت عوض شد ک دیدم چقدر آدما میتونن خاله زنک و دسیسه چین و دورو باشن بعضیا. از ...

نه اولش ایجنجور میبینی در مقاطع بالاتر خیلی باشخصیت رفتار می‌کن بیشترشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمایی که محدود یودن وقتی وارد دانشگاه میشن عوص میشن

همه تغییر میکنن 

چون دانشگاه اولین محیط مختلط فرد هست و افراد مختلف از فرهنگ های مختلف توش هستن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2731
چراا؟ ینی مثلا چه اتفاقاتی میفتع که طرز تفکر ادما فرق میکنه؟؟

با افرادي به مرور برخورد ميكني از اساتيد تا دانجو كه سطح فكري متفاوتي دارن 

گاهي يه استاد با تمام كمالاتش افتادگي داره و يه استاد تازه كار چنان فخر ميفروشه 

اين يه نمونشه 

سطح فكري و تحصيلي اساتيد 

سبك زندگي دانشجوهاي مختلف 

سبك فكري 

وووو 

به مرور سعي كن خوب هاشون رو جذب كني 

حرفهايي سر كلاس ها زده ميشه كه واقعا جاي تامل داره 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
هنوز دو ترمه رفتی عزیزم  تغییر کم کم اتفاق میوفته بخاطر استادا و صحبتاشون و حتی هم کلاسی های ت ...

یعنی استاد ها نصیحت میکنن و درس زندگی میدن ؟

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر

اگ دانشگاه های خوب رفته باشی

با اساتید مواجه میشی کسایی هم که اونجا قبول شدن مثل تو تلاش کردن با اونا دوست میشی

واقعا شرایط زندگی فرق میکنه

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"

معلومه که عوض میشه با موضوعات جدید اشنا میشی با ادم های کاربلد.به صنعت نزدیکتر میشی.البته بستگی به خودت داره دور از جون خیلیا هم میرن معتاد میشن.خودتو به جا اینکه درگیر بچه ها کنی برو سمت اساتید انجمن

خب وقتی فارغ التحصیل بشید مسلما تفکرات تون تغییر می کنه

سلام 

تو چندین تاپیک نظرات شما رو دیدم همیشه با منطق و احترام حرف زدید

و تاریخ عضویتتون هم تعجب اوره چون اکثرا کاربر های اقا بخاطر بی احترامی سریع تعلیق میشن پس این نشون میده ادم محترمی هستین

سوالی که برام پیش اومده اینه که هدفتون از اومدن به این سایت چی بوده؟فقط صرفا جهت کنجکاوی

دیشداندارا غمگینه...

اینجوری نیست که معجزه بشه😐😂

موقعیت هایی پیش میاد چالش هایی پیش میاد حتی کوچولو که سال اخر تو ادم سال اول نیستی

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

فضای مدرسه و دانشگاه باهم فرق داره فضای مدرسه خیلی بسته ست حتی خود معلم نمیتونه نظر واقعیشو درمورد خیلی چیزا بگه اما تو دانشگاه با یه عالمه اندیشه و جهان بینی آشنا میشی 

البته باز بستگی به سطح دانشگاه و سواد اساتید داره

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2706