2752
2734
عنوان

وسیله های خونه را شکستم

| مشاهده متن کامل بحث + 5114 بازدید | 180 پست
اصلا سکوت کن.بدتر میشه ها.حرفاتو زدی دیگه.بیخیال. پاشو ناهار بذار اومد ببینه سرگرم کارای خونه ای.

ناهار درست کنم؟ گفتم ی دو روز ناهار نپزم از بیرون برا خودم سفارش بدم بفهمع زندگی ک زن توش نیست چه جوریه

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دوبار نده دلت نسوزه تا قدرتو بدونه

همین کارا میکنم. از این ماه به خودم قول دادم نزارم حتی بفهمه موجودی کارتم چقدره. 

نمیتونم این حرفو تحمل کنم خ برام سخت بود  تو مهریه دادن سرم کلاه گذاشتن خانوادش جاریم بیوه بود ...

گل به خودی زدی

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
2731
خونه مادرش نمیرم گفته هروقت دوس داری بیا خونه مامانم. از وقتی ک گفتپخ پشت گوشتا دبدی از من دیگ پول ب ...

خب ببین شوهرت خیلی خوبی هم داره ولی ی کارز بکن خشمت خالی بشه تا بیشتر ازین عصبی نشی 

ببین حق داری ناراحت باشی ولی ارزش زندگیت بیشتر از این چیزاست. همسرت آدم خوبیه، خودت شاغلی و و می تون ...

همسرم ادم خوبیه (شایدم من خوب بودنو بلد نیستم به این میگم خوب) ولی اخلاقای بد پر رنگی هم داره. 

الان بنظرت چکار کنم اومد تو خونه به رو خودش نیورد داره ظرفا ک شکستم جمع میکنه دیشبم ک کار بودم خونه را تمیز تمیز کرده

نمیتونم این حرفو تحمل کنم خ برام سخت بود  تو مهریه دادن سرم کلاه گذاشتن خانوادش جاریم بیوه بود ...

خودت گفتی من رابطه داشتم سرت کلاه گذاشتم بعد الان از انگی که اونا بهت میزنن ناراحتی؟ خب خودت باعثشی

گل به خودی زدی

اره ولی میخاستم اونو بچزونم. براشم مهم نبود گفت قبل ازدواجت بوده(البته خب احتمالا میدونس دارم دروغ میگم چون باکره بودم و رابطه اولمون خون ریزی داشتم

آفرین بالاخره باید بفهمه که شما چه کمکی کردی که اگه نمیکردی به مشکل میخورد

من شوهرم وجهه اجتماعی بالایی داره خب ی شغل خوبیم داره از لحاظ شان اجتماعی از اطرافیانمون خ بالاتره. ینی دلم میسوخت میگفتم چکش برگشت نخوره ابروش بره جلو کسی. 

2706