2752
2734
عنوان

وسیله های خونه را شکستم

| مشاهده متن کامل بحث + 5114 بازدید | 180 پست
اشتباه کردی وقتی اصرار داشته بیاد دنبالت و برات گل آورده می خواسته عشق و علاقه اش را بهت نشون بده و ...

چرا فکر میکنه ابی ک ریخته شده را میشه جمع کرد،  من خ خجالت کشیدم ک به خونوادم گفت کی گفته بیاین اینجا. 

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی اگ دروغ باشه چطورخجالت نکشید همچین حرفی به زبون اورد. همه جوره دارم براش مایه میزارم تو زندگیمون ...

بخدا من همیشه گفتم چشم سفیدتر بی معرفتتر بی انصاف تر بی وجدان تر یدر نشناس تر  از مردا نداریم حالا بعضیا میگن نه مردای ما خوبن اینا هنوز زمانشون نرسیده چون ذات همه‌ی مردا مثل همه بی چشم و رو بودن تو ذات همه‌ی مرداس فقط این جور مردا هنوز صابونشون به تن خانوماشون نخورده که ببینن مردا چه موجودات افتضاحی هستن

واقعا حق داری هرچقدرم ناراحت باشی حق داری

2731
باشه حالا  زن ک منبع آرامش زندگیه اینجور کنه.  کای بحال اون زندگی که

سر لج افتادم تا پای طلاقم باهاش میرم. 

فک کرده اسمون پاره شده فقط همین افتاده

چهارسال مامان من شاموو ناهار کوفت گزاشت جلوش اونوقت اینجوری ج دستت درد نکنه را میده

حق داری ولی خودتم خیلی عصبی هستی و به بد شدن شرایط دامن زدی بدتر.

من خ عصبیم هم سر حرف داداشش هم خودش ک به مامانم چیز گفت. 

تعجبم چطور بی عیرته ما کل دعوامون سر داداشش بود بعد داداشش کاسه داغ تر از اش شده و گفته زنت یکی دیگ میخاد 

از برادرشوهرم تا سه روز پیش مشکلی نداشتیما پنج ساله ازدواج کردم باهم خ خوب بودیم ولی از سه روز پیش تاحالا ک دعوامون سرش بوده ازش متنفرم تازه این حرفم راجبم زده

بخدا من همیشه گفتم چشم سفیدتر بی معرفتتر بی انصاف تر بی وجدان تر یدر نشناس تر  از مردا نداریم ح ...

من شوهرم ینی جزو اون دسته از مردایی ک خ خوبه و این شد 

سیصد چهارصد میلیون تاحالا بهش پول دادم بهش میگم پولامو بده میگه برو ازم شکایت کن فک کن دادی کل اه بردار

عموی من به مادرم ۲۰سال پیش گفت که دوست پسر داری دانشگاه آزاد وای پدر بی غیرتم هیچ نگفتش  مرد ا ...

مرد بی غیرت خ بده. 

من ک زنم غیرتم دو برابر اونه 

بخدا کسی حرفی برا شوهرم بزنه دهنشو سرویس میکنم 

نمیتونم این حرفو تحمل کنم خ برام سخت بود  تو مهریه دادن سرم کلاه گذاشتن خانوادش جاریم بیوه بود ...

وای نکن،دلم برای شوهرت سوخت چون پیداست دائم داری بهش غُر می زنی اینجوری ادامه بدی زندگیت از هم می پاشه. اگه خودش خوبه مهریه و.... را ول کن. منم از چهارتا جاری هام توی مدرک و شغل و قیافه و خانواده و... بالاتر بودم ولی خیلی خیلی کمتر از اونا مهریه و هزینه کردن برام ولی تابحال به روشون نیاوردم. چون همسرم خوبه و همین برام کاقیه. هیچ وقت هم خودم را با جاری ها مقایسه نمی کنم و به داشته های خودم راضی ام. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
وای نکن،دلم برای شوهرت سوخت چون پیداست دائم داری بهش غُر می زنی اینجوری ادامه بدی زندگیت از هم می پا ...

منم همه جیزم بالاتره 

همسرم بد نیست ولی انگشت کوچیکه داداشاش هم نمیشه 

انقدر اونا زن دوستن ک نگو. 

زناشون سالی ی بار میرن خونه مادرشوهرم خود برادرشوهرامم خیلییییییی کم میرن خونه مادرشوهرم 

اونوقت شوهر من تا ما ی دعوامون میشه سریع خونه مامانشه

وای نکن،دلم برای شوهرت سوخت چون پیداست دائم داری بهش غُر می زنی اینجوری ادامه بدی زندگیت از هم می پا ...

لابد به تو دروغ نگفتن 

به من به دروغ مهریه جاریامو گفتن 

رسما سرمو کلاه گذاشتن. 

الان باز اومدش خونه (به رو خودشم نیورد ک یک ساعت پیش دعوا داشتیم 

چکار کنم) 

از دستش ناراحتم 

چ جوری بهش بفهمونم 

هی کوتاه میاد اشتی کنم باهاش ولی نمیتونم

بابا از کجا میدونی؟شاید شوهرت از خودش دراورده گفته.

اخه دیگ بدتر ینی انقدر بی غیرته حرف ناموسی به زنش بچسبونه. 

البته الانم شوهرم میگه داداشم گفت تو منو دوس نداری این قسمتش ک کسی دیگ دوست داره حذف کرده و مطمنم داداشش گفته ک ینی من شوهرمو دوس ندارم برا من کاسه داغ تر از اش شده. خوبه کل دعوامون سر داداشش بود

2706