2733
2734
عنوان

حاضرجوابای سحرخیز بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 94 پست

اگه کسی مسخره کرد بگو فکر نمیکنم تا حالا موی یه بچه رو کوتاه کرده باشی وگرنه اینجوری نمیگفتی

یا اگه کوتاه کرده باشی قطعا همیشه خوب نمی ز دی

من موی بزرگسال زیاد کوتاه کردم اما کوتاه کردن موی بچه اون هم بچه ای که یه لحظه ساکن یه جا واینمیسته چندان ربطی به مهارت آرایشگری نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا مگه چقدر کوتاه کردی ...

پسرونه کوتاه کردم خیلی کوتاه اگه مرتب بود عب نداشت یجاهایی کم پشت شده و کف سر دیده میشه بالای گوشاشم کلا کوتاه شده زیرش اومده بیرون 😐

خدایا هزاران هزار بار شکرت 🌄
وقتی خراب کردی دیگه‌ جواب کوبنده چه صیغه ایه.  میخوای خرابکاریت  رو ماست مالی کنی؟؟

من میدونم خراب کرده ولی نباید اجازه بدم بقیه مسخره کنن

اینکه بقیه بیان این قضیه رو مسخره کنن در حالیکه خودم شروع نکردم بمن مربوط نمیشه که گل

اتفاقا از پایه به خودت مربوط میشه

چون ضعیفی و رفتارتو طوری میچینی که کسی ایراد نگیره

اینقدر دغدغه فکر و نظر دیگرانو داری که اومدی تاپیک زدی

شاید الان از من بدت بیاد و به من هم چیزی بگی و بگی از تاپیک من برو بیرون ولی من دوستانه و صادقانه گفتم تا خودتو اصلاح کنی چشم بهم بزنی همین فسقلی عشق گوگولی قد میکشه و برا خودش تیکه ای و خانمی میشه و نیاز به کوه بزرگی داره که بهش باد نخوره ولی با این شرایطی که داری دیگران بزرگترش میشن و شوهرش میدن و بچه دار شدن و کل زندگیشو دستشون میگیرن و توی مادر کارت میشه فقط تاپیک زدن و غصه خوردن و اشک ریختن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
پسرونه کوتاه کردم خیلی کوتاه اگه مرتب بود عب نداشت یجاهایی کم پشت شده و کف سر دیده میشه بالای گوشاشم ...

بنطرم اگه میتوتی کلا واسش ماشین بزن یه کلاه گیس طبیعیرخشگل بزار واسش یا پیکسی بزن بغلاشو متشین بزن خوب میشه

اتفاقا از پایه به خودت مربوط میشه چون ضعیفی و رفتارتو طوری میچینی که کسی ایراد نگیره اینقدر دغدغه ...

عزیزم یه هفته بعد تولدشه 

2706