2737
2739

مثال .. چیزی رو ک نخوام انجام بشه گره میفته تو کارشون. مثلا من امروز میخواستم یه لباس خوشگل تن بچه کنم شوهرم نزاشت گفت اینو نمیزارم تنش کنی  اون پیراهنی که شوهرم دوست داشت اونو تنش کنیم من گفتم نه تو بحث بودیم که من دلم گرفت و اون پیراهنی که شوهرم میخواست تنش کنه غیبش زد تا انقد دنبالش گشتن پیداش کردن یا مثال.‌ اینکه مادرم اینا رفتن کوه ب ما نگفتن که ماهم بریم دلم گرفت و اونجا ب اونا خوش نگذشته بود و سریع برگشتن اینا مثال بود خیلی اتفاقای دیگه چرااااا

هیچکدوم

شانسی بوده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دلت پاکه 

میشه با دله پاکت دعا کنی بابام اینقدر منو داداشم و مادرم رو اذیت نکنه دعا کن انقدر بهمون ظلم نکنه 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
ن اخه خیلی پیش میاد

پس نفرین قوی داری😰😰😨😨😨😨😰😰

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
ه چشم عزیزم

چشمت بی بلا مهربون 

ممنونم ازت 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
نفرین نمیکنم فقط دلم میگیره یعنی ادم بدیم؟

نفرین نمیکنی

ولی دلت خنک میشه اونکاری که تودوست داشتی نکردن وبدی دیدن

میشه نفرین

ازهیچکس انتظارنداشته باش

ویه لباس ارزش بحث باهمسرجانت رونداشت

بگوبرای رضایت خداباب میل همسرم رفتارمیکنم

اره ولی همسرم سرب سرم گذاشت

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کلامردهادیدی یه کرم گنده دارن😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

همیشه باخنده بهش یادآوری کن