2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایییی عزیزم زیارت قبول

واسه منم دعا کن

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2731

ورودی صخن آزادیه؟ 

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘

فاطمه ام

دعا کن امسال قبول بشممم

اخر این ماه نتایج میاد:)

انشالله همگی حاجت روا بشید

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...

تورو خدا واسه خوشبختی فاطمه و مامانم دعا کن 🥺 انشالله به هرچی میخوای برسی 

خدایا شکرت زیااااااد....😍🥺 اگه دوس داشتی یه صلوات واسه حاجتم بفرس جای دوری نمیره مهربون💕🦋 یا جبار ، یا اعظیم ، یا رحیم ، یا رحمان ،یارزاق 🦋💕 

بگو یارضا زائر ۸۱۸ به امید اینهمههه راه اومده بود ، چی شد ؟؟؟؟؟ بگو یادت نیس چطور زارررر میزد ، حاجتشو السااعه از خدا بگیر لطفا جان جوادت الساعه ازدواج کنم با عشق دوطرفه روزی هزار بار خداراشکررر کنم و خوشبخت و پولدار و  سلامت و عاقبتبخیر باشیم 

2706