2733
2734

حالا پارتنر من وقتی زنگ میزنیم تعداد نفس هاشو هم اگه بتونه میگه😂

بنظرم باید برین مشاوره

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کسی بخواد حرف بزنه میزنه

نگو من خیلی شخصیت اجتماعی خوبی دارم با همه هم ارتباط میگیرم پیر و جوون و بچه و زن و مرد نداره ولی عاشق کسی هستم ک وقتی میبینمش لال میشم ب تته پته میوفتم اصلا جتی نمیتونم درست سلام و علیک کنم.

عشق ممنوعه❤️‍🩹
خردادی نیست؟

هست😂

چطوری متوجه شدی؟؟

از همه اتفاقای روزش میگه 

منم میگم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
نگو من خیلی شخصیت اجتماعی خوبی دارم با همه هم ارتباط میگیرم پیر و جوون و بچه و زن و مرد نداره ولی عا ...

اخی عزیزم همه اینجورین وقتی کسی که دوست دارن میبینن دستاشون یخ میکنه تپش قلب میگیرن عادیه