2733
2739
عنوان

چه،چیزی توی دنیا هیچوقت نمیمیره

118 بازدید | 14 پست

بنظر من ...موسیقی..همیشه وقتی پخش میشه زنده میشه واست خاطره ها  و تاثیرشو روت میذاره

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

دقیقا 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بو 

بوی عطر .یا یه رایحه خاص کافیه تا زمانو برات متوقف کنه و پرتت کنه تو خاطرات و گذشته

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

دوروغ

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2738
جنتی

🤣🤣🤣🤣

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2706