2737
2734

خسته شدم از تنهایی 

بعد تاپیک قبلیمم بخونید متوجه میشید 

این اقا بهم ابراز علاقه کرده اما یچیزش منو ترسونده 

همش میگه قصدم خیره نیتم خیره 

میخوام با خانوادت هم اشنا بشم

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁

خب اشناش کن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اشناش کن

اخه پسرایی که سریع میان میگن قصدمون ازداوجه یکم ترسناکن

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁
2742
خب خوبه ک میخواد با خانوادتم آشنا بشه

فکر میکنم همش حرفه و راه و حرفه ی مخ زنیشه

اخه پسرایی که سریع میان میگن قصدمون ازداوجه یکم ترسناکن

نمیدونم والااا

دوستپسر کلا نداشتم 

ولی خب شاید خیره قصدش واقعا

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
خب بزار آشنا بشه با خانوادت بعدشم تحقیق میکنید دیگه

اهان ممنونم

2740
 فکر میکنم همش حرفه و راه و حرفه ی مخ زنیشه

مثل منی 

این درست نیست نمیتونه ک جز زدن مخت برای ی مدت کاری انجام بده

تو بهش فرصت بده برای آشنایی 

و اگ ب مرور دیدی خالی بنده درجا ردش کن 

قرار نیست اتفاقی بیوفته

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
مثل منی  این درست نیست نمیتونه ک جز زدن مخت برای ی مدت کاری انجام بده تو بهش فرصت بده برای آش ...

ممنون از راهنماییت همین کارو میکنم