2733
2734
عنوان

پسرم دستشوییشو نگه میداره

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 56 پست

واییی پسر منم ۶ سالشه همین دغدغه رو دارم انقد خودشو میگیرررره بعدم که به زور میفرستمش کامل دستشویی نمیکنه یه ذره میکنه میاد بیرون دوباره بعد چندیقه میره یه ذره دیگه میکنه دیوونم کرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییی پسر منم ۶ سالشه همین دغدغه رو دارم انقد خودشو میگیرررره بعدم که به زور میفرستمش کامل دستشویی ن ...

بخدا من پیر شدم سر این بچه 😔😔😔

پسرت پیش دبستانی میره؟اونجا چیکار میکنه؟

نه دیگه یبوست نداره چون نگه می‌داه سفت میشه ،خیلی ببخشید صبح تا شب هر نیم ساعت ذره ذره مقعدش کثیف می ...

اره پسر منم همینجور بود الان باید غذا یا دارو بدی ک شکمش شل بشه ک دردش نیاد منظورم گلاب به روتون اسهال نیس فقط اینکه نرم کار کنه بعد براش تشویقی بذار من خودم به پسرم گفتم یه کاغذ میچسبونم به دیوار هرموقع پیف داشتی بهم گفتی یه ستاره میچسبونم برات ده تا ک شد برات ماشین مسابقه ای ک قول داده بودمو میگیرم البته چیزی ک خودش دوست داره رو حالا هرچی ک بشه

2731

طفلی ترس از درد گرفتن داره

شما سعی کن روی تغدیه اش کار کنی بدون اینکه مستقیم درباره دستشویی رفتنش  حرفی بزنی  مجبور به دفع میشه بالاخره    سوپ جو همراه با الو بپز  مایعات فراوان بده  میوه های ملین  سالاد کاهو با روغن زیتون   خود زیتون کنار غداش  

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
اره پسر منم همینجور بود الان باید غذا یا دارو بدی ک شکمش شل بشه ک دردش نیاد منظورم گلاب به روتون اسه ...

قبلا این ترفندها جواب میداد ،الان اصلا اهمیت نمی‌ده به حرفام ،هرچی میگم داد می‌کشه و جیغ میزنه میگه نه درد میکنه

تقریبا هر نیم ساعت ببر دستشویی اب گرم بگیر بهش جیشش میاد بگو جیش کنه بذار با کلمه جیش اشنا بشه بعد د ...

ن بابا کل خونم کثیفه خیلی وقته قیدشو زدم😄ولی خب اخه دسشوییش تقریبا هردوساعت ی باره بازم نیم ساعت ب ساعت ببرمش؟حوصلم نمیگیره😂

این کلمه رو میشناسه اول دسشویی میکنه بعدش میکنه مامانی جیش کردم

چندسالش بود؟ پسر من اصلا همکاری نمیکنه حتی رو سنگ دستشویی هم نمیشینه،زور نمیزنه فقط تا جای ممکن خود ...

دو نیم تا چندین ماه درگیر بودیم،مثلا بشینید دوتاییتون شعر بخونین بازی کنین تا حواسش پرت بشه،

طفلی ترس از درد گرفتن داره شما سعی کن روی تغدیه اش کار کنی بدون اینکه مستقیم درباره دستشویی رفتن ...

میوه اصلا نمیخوره،،سوپ نمیخوره .نمی‌دونم چه خاکی تو سرم کنم دیگه از زندگی سیر شدم 

اینکارم کردم ،ولی چنان جیغی می‌کشه که نگو و نپرس و بازم همکاری نمیکنه 

وای این کار خیلی اشتباهه 

اینجور فوبیاها بدترین خیانتی هست که والد به بچه میکنه 

برادرزاده منم اینطوری بود 

شماره دو رو نگه میذاشت، زن داداشم خییییلی زمان گذاشت براش، هر چند دقیقه می‌برد دسشویی، ی هفته این کار رو کرد، بدون دعوا و.... 

مثلا هر تیم ساعت می‌برد دسشویی، ی وقتایی برادرزاده گرررریه میکرد چون دسشویی داشت اما باز نگه می‌داشت 

به مرور زمان و تکرار خوب میشه 

اما هرگز در این مورد باهاش دعوا نکن نترسونش و چون خسته شدی سرش داد نزن چون هم تاثیر منفی داره هم آسیب‌ تا همیشه باهاش، میمونه 

نه دیگه یبوست نداره چون نگه می‌داه سفت میشه ،خیلی ببخشید صبح تا شب هر نیم ساعت ذره ذره مقعدش کثیف می ...

بهش بگو اگه روزی یکبار پی پی نکنی جمع میشه اخر ماه باید بریم دکتر از دهنت بیاره بیرون اون وقت دهنت زخم میشه

ببخشید حال بهم زنه ولی میگم شاید جواب بده  اگه دیدی همکاری نکرد مثلا اماده شو بگو پس بریم دکتر

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
دو نیم تا چندین ماه درگیر بودیم،مثلا بشینید دوتاییتون شعر بخونین بازی کنین تا حواسش پرت بشه،

پسرم چون پنج سالشه اصلا گول نمیخوره یا این شعر خوندن و اینا اصلا روش جواب نمیده

ن بابا کل خونم کثیفه خیلی وقته قیدشو زدم😄ولی خب اخه دسشوییش تقریبا هردوساعت ی باره بازم نیم ساعت ب ...

اره دیگه زود به زود ببری ک مثانه خالی بشه اب گرم ک میگیری بهش جیشش میاد باید حوصله کنی دیگه 

2706