2737
2734
عنوان

بیاین خیلی خلاصه مشکلاتمون رو بهم بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 91 پست
سیزده ساله ازدواج کردم شب و روزم رو کار کردم بچه هامو نوزادی دادم پرستار رفتم سرکار اما فقط درجا زدی ...

الهی مزد زحماتتو ببینی عزیز دلم منم از سن کم سرکارم و هیچ کاری جلو نبردم نتونستم

من بزرگترین مشکل زندگیم نازایی و انجام عمل های پی در پی برای رفع اونه و نگرانی و استرس دائمی از اینک ...

الهی خدا یه نی نی تپل مپل بده بهت من اگ یه روز زمانش شد و بچه دار نشدم یه دونه خیلییییییی کوچولو از پرورشگاه میارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر وسواس فکری 

اگه آزار دهنده هست ک دارو داره ولی اگ نرمال و رو به زیاده باید به حدی سرتو شلوغ کمی ک از خستگی شب بیهوش بشی من یه دوره اینجور بودم علیرغم میلم حسابی کار کردم اوایل هم اذیت میشدم کم کم فکرم منحرف شد اون سمتی

2731
الهی خدا یه نی نی تپل مپل بده بهت من اگ یه روز زمانش شد و بچه دار نشدم یه دونه خیلییییییی کوچولو از ...

ممنون عزیزم. یه دختر دارم که ماحصل آی وی اف هست. اونم به سختی باردار شدم. الانم برای دومی دارم اذیت میشم.

من نمیتونم با فرشته های پرورشگاهی کنار بیام. حس میکنم اونقدری که لیاقتشونه، نمیتونم دوسشون داشته باشم.

یا خداااااا راضی نمیشن نگیرن ازتون؟؟؟

من اصلا التماس نمیکنم چون تو اون دعوا شوهر من اصلااااااا مقصر نبود و شده لباس تنمو بفروشم سر خم نمیکنم جلوشون الهی فقط و فقط جوابش ببینن اونجوری ک خدا صلاح میدونه

2740
من اصلا التماس نمیکنم چون تو اون دعوا شوهر من اصلااااااا مقصر نبود و شده لباس تنمو بفروشم سر خم نمیک ...

نه التماس ک اصلا

ولی خیر و خوشی نمیبینن

بخدا پول دیه خوردن نداره

اونم از یه عروس دوماد تازه

خیر نبینن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ممنون عزیزم. یه دختر دارم که ماحصل آی وی اف هست. اونم به سختی باردار شدم. الانم برای دومی دارم اذیت ...

قربونت برم خب خداروشکرررررر پس یه دونه داری عزیزممممم الهی زنده باشه 

نه التماس ک اصلا ولی خیر و خوشی نمیبینن بخدا پول دیه خوردن نداره اونم از یه عروس دوماد تازه ...

فدات بشم مهربون الهی به روز تنگ گرفتار نشی 

دیگه هر اتفاقی تو زندگی آدم تجربه میشه فقط از من به شما نصیحت با جمعی ک نمی‌شناسیم شناخت ندارین بیرون نرین

2706