2752
2734
عنوان

دلم گریه میخاد خیلی تنهام😔

212 بازدید | 15 پست

شده با وجود کلی آدم دوربرت احساس کنی غریب ترینی 😔 از آدمای دوربرم دلم گرفته شایدم مشکل از خودم باشه نمیدونم...

از خودمم دلم گرفته ازین افکار مزاحم و وحشتناک از مریضیه لعنتیم از بی عرضگیم از بدشانسیم از حماقتام 😔حس میکنم خدا هم ازم متنفره ....

وقتایی ک دلتون میگیره جیکار میکنین ک آروم بشین؟! من ک دیگه پشت پلکام افتادن تو این سن بس ک اشک ریختم و غصه خوردم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من به امار زمین مشکوکم

آمار اشکال نداره آدمهاش خوب نیستن

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
برا چی

من به آمار زمین مشکوکم 

اگر این سطح پر از آدم هاست

پس چرا این همه دل ها تنهاست ؟

بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟

همه از هم دورند ... 

همه در جمع ولی تنهایند ... 

من که در تردیدم ، تو چطور ؟

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘
2706