2737
2734

من و همسرم ۱۱ سال تفاوت سنی داریم من ۲۳ ایشان ۳۴ اگر من. باردار شدم برای من زود  بود اگرم نشوم برای ایشان دیر به نظرتون یم سال عروسی کردم ۴ هم عقد بودم

از سال ۹۸ خواننده خاموش بودم  خیلی حرف ها باهاتون  دارم حوصله نوشتن ندارم کاشکی  می شود ویس داد تنبلم خودتونید    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرایطشو داری الان بیار نزار بابای بچه ات تو مدرسه بابابزرگش بنظر بیاد بعدها

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2731

خوب من هنوز دانشجو هستم و شاغل نشدم و خیلی مسائل دیگه  نمیدونم چیکار کنم

از سال ۹۸ خواننده خاموش بودم  خیلی حرف ها باهاتون  دارم حوصله نوشتن ندارم کاشکی  می شود ویس داد تنبلم خودتونید    
به نظرم بزار بعد۲۵بار‌دار شو هم نسبت ب همسرت شناخت کافی میرسی همم اوقات دونفره دارین باهم

تفاوت سنی رو چیکار کنم

2740
شرایطشو داری الان بیار نزار بابای بچه ات تو مدرسه بابابزرگش بنظر بیاد بعدها

دقیقا من به این موضوع فکر میکنم

تفاوت سنی رو چیکار کنم

۲سال دیگ زیاد توفیقی نداره ها 

ولی ببین شرایطشو داری یا ن

ازلحاظ مالی روحی و روانی باید امادگی داشته باشی

ولی به نظرم بزار شناختت بیشتر بشه واقعا تواین دوره زمونه نمیشه با یه سال دوسال از طرف مطمئن شد 

خوب من هنوز دانشجو هستم و شاغل نشدم و خیلی مسائل دیگه  نمیدونم چیکار کنم

پس درستو اول تمام کن 

عجله نکن دختر سنی نداری ک تو مهم تر سن شوهرتی

تویی ک بعدا با کلی حصرت روبه رو میشی 

عشق و حال کن حالا دوسال دیگ برو دنبال چکاب و بعدش بادار شو

پس درستو اول تمام کن  عجله نکن دختر سنی نداری ک تو مهم تر سن شوهرتی تویی ک بعدا با کلی حصرت ر ...

باشه عزیزم