2737
2734

از حموم اومدم موهام خیسه میخوام سشوار روشن کنم همش میترسم صدا بره طبقه پایین 

چیکار کنم به نظرتون صدا میره؟😐 چون الان نصفه شبه و همه جا در سکووووت

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩

همسایه ما دیشب تا ساعت چهارو‌نیم مهمون داشتن صداشون نذاشت بخوابیم امروز تذکر دادیم امشبم تا حدودای ساعت دو بازم صداشون میومد زدم به دیوار تازه شروع کرد به ما حرف زدن که اگه بزنی به دیوار دیواره خونتو‌میارم پایین انقدرررر بی درکن چه خوبه شما به فکر همسایتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسایه ما دیشب تا ساعت چهارو‌نیم مهمون داشتن صداشون نذاشت بخوابیم امروز تذکر دادیم امشبم تا حدودای س ...

خیلی بده زندگی آپارتمان با همسایه این مدلی😢

آره من حساسم رو این موارد الان موندم بین سرما بخورم و همسایه آسایش داشته باشه یا سرماخورده نشم و همسایه آسایش نداشته باشه کدومو انتخاب کنم😂

2742
خیلی بده زندگی آپارتمان با همسایه این مدلی😢 آره من حساسم رو این موارد الان موندم بین سرما بخورم و ...

😂😂با اتو یه حوله گرم کن موهاتو خشک کن هم خودت سرما نمیخوری هم همسایت آرامش داره 

همسایه ما دیشب تا ساعت چهارو‌نیم مهمون داشتن صداشون نذاشت بخوابیم امروز تذکر دادیم امشبم تا حدودای س ...

وای ما هم همسایه بی شخصیتمون چند وقت پیش تا ۴ صبح مهمون داشت یه تذکر دادیم فقطططط کولی بازی در آورده بود زنیکه بیشعور اگه میدیدی دهن کثیفش رو باز کرده بود منم الکی ادای زنگ زدن با پلیس رو درآوردم دیگه لال شد گورشو گم کرد تو خونه 😑 چقدر نفهمن بعضیا 

وای ما هم همسایه بی شخصیتمون چند وقت پیش تا ۴ صبح مهمون داشت یه تذکر دادیم فقطططط کولی بازی در آورده ...

آره واقعا خیلییی بی فرهنگیه این کارا ما هم فردا باید بریم سرکار الانم خوابم نمیبره کلافه شدم خدا ازشون نگذره

2738
صدای سشوار اونقدر بلند نیست و چون فرکانسش ثابته باعث ازار نمیشه

استیون هاوکینگ اند نیکولا تسلا:

😂😂😂