2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عشق واقعی در اصل احساس آرامشه 

اون هیجان و اینا اصلا عشق نیست اتفاقا 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

اینجوریه که ساعت ها کنارهم بگی وبخندی باز بخواد پاشه بره بیرون بگی جون من نرو دلم برات تنگ میشه 

اونم بعد ۱۵سال زندگی وشب وروز کنا هم بودن وداشتن دوتا بچه

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
اوایل عاشقتم دوسال بعد دوست دارم چهار سال بعد نه خوشم میاد ازت نه بدم میاد ازت ده سال بعد.ــچه&nb ...

ولی همونا بعد ده سال بازم طاقت دوری از همو ندارن فقط حرف الکی میزنن ک چطور تحملش کردم و اینا ی دیقه ازش خبر نداشته باشن دق میکنن😂

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2706