2752
2734
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 385218 بازدید | 1089 پست
چشم شیما جانم از صمیم قلبم برات آرزو میکنم تو دلیت پسر باشه و به آرامش برسی تو زندگیت  اگر هم ...

فدای دل مهربونت بشم من

خدا بهتون سلامتی بده

هر آرزویی تودلتونه براتون خاطره بشه

گلم هروقت یادت افتاد دعام کن

ن راه پس دارم ن راه یش

خدا هیکس جز خودش ب هیچکس محتاج نکنه

واقعا درمونده شدم

امیدم فقط ب خودشه

ان شا الله ناامیدم نمیکنه

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از رو حس انسانیت عذاب وجدان دارم 

ولی بهم بدی زیاد کرد ی هزارتومنی خرجی نمیداد برا بچه هاش 

با کلک اومد بچه هارو گرفت حتی نمیزاشت صداشونو بشنوم 

یاد روزای تلخم میفتم دنیا رو سرم خراب میشه😔

یاد لحظه ای میفتم تو خونه خودم پیرزن اورد منو ۱۲ شب با دوتا بچه کوچیک بیرون کرد😔

اما اسی تو روحت من الان نصف شبی هوس کباب تابه ای کردم😥😭😭

وااای عزیزم ببخشید 😔

داشتم از حس عذاب میترکیدم 

تاپیک زدم ببینم بقیه خانوما جای من بودن چیکار میکردن 

الان ک بیشتریا گفتن خوب کاری کردی اروم شدم 

نه خسته شدم از قوی بودن من ۲۴ سالمو تازه تموم کردم منو دیسک کمر کردن قند دارم کبد چرب دارم رفلا ...

خدادست مهربون به سرت بکشه گره ازکارت بازکنه وشادبشی

حضرت زهرادعاگوت باشه الهی آمین

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
فدای دل مهربونت بشم من خدا بهتون سلامتی بده هر آرزویی تودلتونه براتون خاطره بشه گلم هروقت یادت اف ...

انشالله عزیزم همونی میشه که میخوای 

تو یادم میمونی واست همیشه دعا میکنم 

هر وقت احساس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی و دلت گرفته بود رو من حساب کن 🤍 بهترین ها سهم قلبت 

✨🦋🤍I am valuable
انشالله عزیزم همونی میشه که میخوای  تو یادم میمونی واست همیشه دعا میکنم  هر وقت احساس کر ...

قربونت مرسی از لطفت 

خدا اجر این قلب پاک ومهربونتونو بده

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
شوهرم ولم کرده خونه ی بابامم اونم داشت بیرونم میکرد خستم مخم قفله نمیتونم بخوابم رفلاکس معده د ...

بمیرم برای تنهاییت خواهر، غصه نخور عزیزم. کس بی کسان خداست. الهی که خدا هر طور خیر و صلاحته کمکت کنه عزیزم، درست میشه همه چی ان شالله ♥️

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706