2752
2734
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 384817 بازدید | 1089 پست
من از رو حس انسانیت عذاب وجدان دارم  ولی بهم بدی زیاد کرد ی هزارتومنی خرجی نمیداد برا بچه هاش& ...

ببین حقشه حالا ک اینجوره من بودم اون حرفو میگفتم 

ک. و. ن. ش بسوزه ایشالا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی که خیانت کنه هزار بارهم ببینی اصلا دلتنگش نمیشی  کسی که یکیو یهت ترجیح داده لایق دلتنگی نی ...

دقیقا 

چون بچه های من خیلی کوچیکن بزرگتر بشن قطعا دیگ من باهاش رو به رو نمیشم  تا زمانی ک بچم یاد بگیره خودش تا جلو در بره 

زنا هر چی میکشن از دل رئوف و شخصیت دلرحم و دلسوزشون میکشن. طرف هزار تا بدی بهت کرده دلت رو بارها شکسته زندگیت رو خراب کرده آینده ت رو نابود کرده بهت خیانت کرده الان ناراحتی که چرا بهش غذا ندادی؟😐 ببخشید اینو میگم شاید خوشت نیاد ولی کوفت بخوره

2731
دقیقا  چون بچه های من خیلی کوچیکن بزرگتر بشن قطعا دیگ من باهاش رو به رو نمیشم  تا زمانی ک ...

بخدا این مدت کاری کن بسوزه 

بهترینا رو بپوش

ب خودت برس

تیپ بزنننن

سخته ها ولی جوری باش هزار بار بگه گوه خوردم 

جلوش همیشه شاد باش 

غمتو نشون نده 

تا دیگه بزرگ شن راحت میشی خودشون میرن 

باورم نمیشه

یعنی چی با پیرزن بوده؟ 

ینی چندسالع

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
فدای دل مهربونت بشم من خدا بهتون سلامتی بده هر آرزویی تودلتونه براتون خاطره بشه گلم هروقت یادت اف ...

خواهر گلم پیاماتو خوندم، دلم به درد اومد، شماهم مثل ماها قربانی سرنوشتی ولی چندتا تجربه داشتم گفتم شاید به دردت بخوره

حرف خودکشی زده بودی، منم خیلی بهش فکر میکردم چندبارم اقدام کردم اما الان وقتی به فکرش می افتم توی ذهنم میگم اگه من بمیرم وضع بچه م بهتر میشه؟ وضع خانوادم بهتر میشه؟ الان خدای نکرده تو خودتو بکشی وضع دخترت چی میشه؟ از الان که هستی اوضاعش بدتر میشه یا بهتر؟ به جوابش خوب فکر کن

فرض کن نی نی ت پسر بشه، اون موقع وضع دخترت چی میشه؟ نمیشه یه راهی پیدا کنی که درست کنی زندگیتو؟ نمیشه از لحاظ مالی مستقل بشی؟ امکانشو نداری؟ چون در هر صورت اگر پسر بشه هم دخترت با رفتار پدرش نابود میشه. 

در نهایت ببین بچه های زیادی هستن که هرروز کلی از باباشون کتک میخورن، اگه دختر گلت کیک نداشته پس بهش عادت نکرده. شما براش توضیح نده. قطعا همسرت کارش خیلی بده ولی شما به شرایط کسانی فکر کن که زندگیشون از شما سخت تره تا بتونی راحت تر زندگی کنی

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
ن برای زنم میگفت فرقی نداره برای زن میگفت بو بهت خورد تونستی بخور تو خیابون جایی بود نشد ببخشید کف د ...

چ عجیب

مادربزرگم خدابیامرز میگفت بو به مرد بخوره دلش بخواد نخوره مریض میشه یا ی جاش درد میگیره تا ازاون بو ...

ای از درد بمیره مرتیکه هول

چرا اسی باید به کسیکه بهش خیانت کرده غذابده 

درد بخوره

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
وا خب واضحا دوتاتون دارین نخ میدین چ ادایی درمیاری.

ذاتت خرابه همه رو مث خودت میبینی

اصلا نخ نمیدن طناب میدن

ب تو چه 

نمیدونم مامانم عذاب وجدان انداخت تو جونم  میگ دشمنتم بود ی لقمه نون کسی رو نکشته

ول کن مامانتو اون میخواد دوباره شمارو به ریش هم ببنده

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2706