2733
2734
عنوان

کیا تو اقدام ان بیایین حرف بزنیم

521 بازدید | 67 پست

خودم ۳سال ونیمه اقدامم تنبلی تخمدون و اسپرم ضعیف الان سه ماه لاپاراسکوپی شدم و این ماه چندروز عقب انداختم هنوز پری نشدم تستم منفی بود بعد پنج روز دلم گرفته نمی‌دونم چرا نمیشه 

شما چند وقت اقدامین یا کسی بوده با تست منفی باردار باشه 

خدایاشکرت نمی‌دونم حکمتت چیه ک منو لایق مادر شدن نمیدونی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله خدا ب زودی زوووود دل همتون و شاد کنه

برا منم دعاکنین...تازه ۲ ماهه که بچم‌و تو ۲۴ هفته‌یعنی شش ماهگی از دست دادم...

تموم مسیر سختش رو رفته بودم و دو قدمی مادر شدن...💔

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2731

من ۸ساله ازدواج گردیم ۴سال اشتباه کردم جلوگیری کردم بعدش فهمیدم شوهرم مشکل اسپرم داره بادارووامپول دوبار طبیعی حامله شدم اما تو ۶هفته و ۸هفتگی مردن و رفتم کورتاژ اللن ده ماهه درگیر مراحل ای وی اف بودیم شوهرم درمان شد الان ده روزه انتقال جنین دادیم حالا دکترازمن ازمایش گرفته فهمیده انعقاد خون دارم فقط خدامعجزه کنه بچه سالم ب دنیابیاد

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
انشاءالله خدا ب زودی زوووود دل همتون و شاد کنه برا منم دعاکنین...تازه ۲ ماهه که بچم‌و تو ۲۴ هفته‌یع ...

اخی الهی بمیرم اخه چرا تو شش ماهگی وای چقدر سخت 

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

دو ساله اقدامم یبارم ivf کردم نوبت اول منفی شد حالا ماه بعد میخوام برم برا هیسترسکوپی خراش ماه بعدش دوباره انتقال بدم ولی دیگه بی حس شدم نه ذوقی نه امیدی خیلی احساس خستگی میکنم... 

انشاءالله خدا ب زودی زوووود دل همتون و شاد کنه برا منم دعاکنین...تازه ۲ ماهه که بچم‌و تو ۲۴ هفته‌یع ...

ایشالله بهترینها برات اتفاق بیوفته

من ۸ساله ازدواج گردیم ۴سال اشتباه کردم جلوگیری کردم بعدش فهمیدم شوهرم مشکل اسپرم داره بادارووامپول د ...

الهی سالم و سلامت بغل بگیریش برا منم دعاکن

2706