2737
2739
عنوان

خواب دیدم نذر کردم

169 بازدید | 22 پست

دوبار توی دو روز خواب میبینم یا دارم نذر میدم مثلا ی روز خواب دیدم مامانم داره نذری میده و به همه میگه برای حاجت دخترم دعا کنید 

ی روز خواب دیدم همش تو خواب میگفتم میخوام برم عراق نمیگفتم کربلا برم پیش حسین بعد تو دلم تو خواب به حاجتم فکر میکردم

بنظرتون تعبیرش چیه و اینکه تو روز خواب دیدم خوبه یا بد

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
انشاالله که امام مهربون طلبیده باشدت بری حاجتمم بگیری❤

انشالله کاش واقعا بطلبه دلم حرمشو میخواد 

حاجت بزرگیم دارم کاش بشه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
خوب نذری بده، حالا هر چی ک در توان ات هست. اگه امامزاده ای نزدیک هست ک خیلی هم بهتر، اونجا نذر بده.

اگه بتونم فردا نذرمو سر مزار شهدا گمنام کنار خونمون میدم

استارتر ان شاءالله که خیره  و امیدوارم حاجت روا بشی  صدقه بزار کنار و آیت الکرسی بخون

ممنونم انشالله خیلی امید دارم اقا دستمو بگیره

نذر کن برآورده بشن بری کربلا

نذر کردم بازم میکنم انشالله بطلبه چندوقته کلیپ حرمشو میبینم ناخوداگاه میگم دلم حرمتو میخواد

2706