2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ااخه مجبورم راه دیگه ای نیس

چه مجبوریتی

چرا بیخود دلیل میاری

هیچ اجباری نیست چی شده که مجبوری

دعا نویس هیچ کاری نمیکنه برای تو جز اینکه بدبختت کنه

جالبه من روانشناسم تا دلت بخواد دیدم بعد میگم نکنید اینطور میشه گوش نمیدن دیگه راه برگشت هم نداره

چون خود خدا گفته وقتی میرید سراغ اجنه مثل اینه که در قفس شیر رو باز کردید دیگه راهی نداره میدرتتون میخواستید باز نکنید

الانم من میگم بهتون ها هیچمشکلی ازتون درمان نمیشه یقین داشته باشید بدتر بدبخت میشید

راه های درست و آدمانه و دینی اش رو برید

2740
ممن با ی اقا پسری سه ساله همو میخایم مامانم واسه اختلاف سنی مخالفه و اصلا کوتاه نمیاد میخوام دعای زب ...

تو دعا تو بکن بگو خدای اگه صلاح ازدواج موفقی با این آقا پسر دارم مامانم راضی کن اگه ندارم محبتشو از دلم بردار هیچ وقتی چیزی رو به زور از خدا نخواین مخصوص ازدواج با فرد خاص 

به جا دعا نویس چله حق شناس بگیر که خدا رله درست بزار جلو پات

ممن با ی اقا پسری سه ساله همو میخایم مامانم واسه اختلاف سنی مخالفه و اصلا کوتاه نمیاد میخوام دعای زب ...

عزیزم می دونم شرایطت سخته همه درا بسته شده که دنبال دعا نویسی 

ولی مادرتم داره ازت مراقبت میکنه اگه به ضررت بود چی؟

قربان اون عقلت برم

این کارت تههههه بی عقلیه

میخوای به خاطر یه ازدواجی که اگه خدا بخواد میشه اگه صلاح نباشه نمیزاره بشه و سر بگیره زبون بند بگیری

بفهم با این مرد شاید بدبخت ترین بشی به جای دعا کارتو به خدا بسپر

با اینکه هم سوادم از پدر مادرم بیشتره هم اعتقادم ولی هردفعه یه چیز گفتن من گوش ندادم ضرر کردم چون پدر مادر بر فرزند ولایت دارن خدا به وسیله پدر مادر خیر و صلاح بچه رو به دل پدر مادرشون الهام میکنه

من هرکاری میکنم مامانم قبول نمیکنه

خوب بفهم و بدون که اگر خدا بخواد مادرت عددی نیست و این ازدواج سر میگیره اگرم خدا نخواد به صلاحت نباشه و  تو بخوای گیر بدی بدبخت میشی

نه یکی نه دوتا بیا بهت نشون بدم ۳۰۰۰ مورد اینطور شده تو دفتر مشاوره

2706