2737
2734
عنوان

فک کنم دیگه وقتشه...

275 بازدید | 14 پست

یکی رو دوس داشتم ینی دوطرفه همو میخواستیم به خاطر یه سری مشکلات که واقعا حل نشدنی بود نشد خانواده هارو اوکی کنیم برسیم بهم، تصمیم گرفتیم دوست بمونیم تا زمانی که، یکیمون ازدواج کنه چون نمیتونستیم جدا شیم... 

مدتی بود که منتظر بودم ازش یه چیزی ببینم که تموم کنم،الان دو سه روزی هست خودشو دور کرده میگه سرم شلوغه و... چندین بار بهش گفتم هروقت خواستی بری فقط بهم بگو تا جداشیم ،  ذره ذره عذابم نده... 

میدونم که واقعا سرش شلوغه اما خب در حدی که یادش بره عصر بهش زنگ زدم تا شب خبری نشه و بره بخوابه؟!... 

یکم دلمو شکسته و حس میکنم فرصت مناسبیه برای جدا شدن... 

برام دعا کنید بتونم و اونم اذیت نشه من خودم سرمو گرم میکنم، فقط میخوام اون حالش خوب بمونه سخت نشه براش... 

واسه پسرا سخت میگذره یا یادشون میره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به فکر خودت باش 

کسی که بخواد خانوادشو راضی میکنه 

دوست بمونیم تا ازدواج کنیم یعنی چی؟

یعنی خودم که نمیام برو ازدواج کن یا بمون وقتتو تلف کنم و بیشتر وابستت کنم 

ول کن این آدمو 

اون اگه تورو میخواست بیخبرت نمیذاشت 

الان میخای به فکر همچین کسی باشی؟

2740
به فکر خودت باش  کسی که بخواد خانوادشو راضی میکنه  دوست بمونیم تا ازدواج کنیم یعنی چی؟ ...

اخه خانواده من راضی نبودن نه اون.... 

ولی خب خیلی بی احساس بودن دارم ازش میبینم.... یادش میره زنگ بزنه ببینه چی کارش داشتم چون سرش خیلی شلوغه 🙃 

ببین واقعا یادشون میره  من الآن میگم تو شاید باور نکنی شایدم ایشون عمدی  ولی اطرافم واقع ...

امیدوارم 🙏

قبل من با کسی بود که بهش خیانت کرده بود میگفت تا سه سال نتونستم ادم قبلی بشم بعدش درست شدم. 

همچین ادمی میتونه؟ 

2706