2737
2734
عنوان

دلم گرفته برا ماشینمون

116 بازدید | 4 پست

ی روز صبح بود بعد بابام از بیرون آمد بعد گفت بیمه واسه بازنشستگیم پول میخواد ماشینو می‌بریم اسقاطی می‌فروشیم گفتم نه نه تورو امام حسین نه ولی قبول نکرد اون روز رو هیچوقت فراموش نمیکنم ۲ سال از اون ماجرا میگذره چقدر زود گذشت دیگه همه مهمونی ها رو با اسنپ میریم و می‌آییم همه فامیل دارن ما مثل گدا گشنه ها ماشین نداریم...

1399/12/12 بهترین سال و روز و تا 1400/9/16 از آن روز دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد...

ای آقا خدا بزرگه غصه نخور زندگی همه ازین بالاپایینا داره خداروشکر خرج دوا درمون نکردی ماشین جاش پر میشه ماهم طلا دادیم تا حالا ماشین دادیم اش پر میشه دیر و زود داره ولی لاعلاج نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب باحرف بچم برای ماشینمون اشک ریختم اشکال نداره این روزا میگذره .فقط به روی بابات نیار

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2742

اسی میدونم حس بدیه ولی مگه فقط شما هستید ک ماشین ندارید؟

ایشالا شماهم میخرید برات مهم نباشه دیدم‌کسیو‌ک مجبوری یکسال با اسنپ رفت اینور اونور با اینکه وعضش خوب بود الان فونیکس‌داره ..... پس هستن‌کسایی ک‌وعضشون خوبه و با اسنپ میرن بیرون حالا به هر دلیلی