2733
2739

اون بدون من کلی مسافرت و تفریح میره ولی کن ب شدت بهش وابستم سالهاست مهرمادری نداشتم مادرمو از دست دادم خیلی بهش وابستم چیکارکنم خیلی بده 🥹🥲

میخوام اینو بدونی بدتو کسی نمیگیره جاتووو 🤫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چه بد ،زن و مرد هردو باید بدون هم لذایذ داشته باشن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خودتو سرگرم کن تا بگذره به این فک کن که چند وقت کنارش نباشی دلش تنگ میشه بیشتر توجه میکنه باباتم از تنهایی درمیاد دو سه روزی گناه داره

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

منم اینطوری بودم اوایل ازدواج میرفتم خونه مامانم اونم مجبور میکردم اونجا بخوابه 

الانم بیشتر از ۲ روز بمونم بیقرار میشم اما نمیزارم بفهمه

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را