2733
2734
عنوان

یعنی بدبخت شدم رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

963 بازدید | 18 پست

وای من نمیدونستم مصرف قرص آنتی بیوتیک اثر قرصهای ضد بارداری رو کم میکنه . دو روزه چهارتا آموکسی سیلین خوردم بخاطر عفونت گوش و گلو .و امروز رابطه داشتم یعنی اثر ال دی کم شده ؟حالا چکار کنم؟ تجربه ای دارید ؟

منتظر خبرهای خوبم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یعنی انقد گیراییت زیاده دیگه با یکبار بشه تازه اونم ال دی مصرف کردی ؟؟بی خیال هیچی نشده

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻

قرص روچند ماهه میخورم ۸ مرداد سفر مشهد داریم دقیقا میشه روز پریودیم میخواستم ادامه بدم که پریود نشم . ای خدا همش با هم . الان دوستم گفت آنتی بیوتیک اثرش رو کم میکنه . گفت حتی سرما خوردگی و استامینوفن هم اثرش رو کم میکنه 

منتظر خبرهای خوبم