2733
2734
عنوان

اگه بعد بیست سال سن بفهمید باباتون یکی دیگست

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی حسی عجیبی دارم ن ناراحتم ن خوشحال  مثلا ب گذشتم فکر میکنم ک چقد اذیت شدم دلم میخاست اون موق ...

کاش درست همه چیزو توضیح میدادی 

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

سعی میکنم با شرایط کنار بیام، چاره ای جز این ندارم🤷‍♀️

ما فقط در صورتی می‌توانیم دیگران را دوست داشته باشیم که واقعاً خودمان را دوست داشته باشیم و فقط در صورت مراقبت واقعی از خود می‌توانیم از دیگران مراقبت کنیم.
2731
حقیقتا حال میکنم  فقط کاش ادم حسابی باشه

خیلی خوبه و مهربون 

عشق ۲۷ساله مامانم من ثمره عشق اونام ولی من ی خواهر برادر دارم 

از بچگی یادمه مردم همه میگفتن چرا این دخترت شبیهتون نیست

و امشب مامانم بهم گفته تو ب مامان بزرگت رفتی😶

اگه اونام داغون باشن دیگه ی بلایی سر خودم میبرم 

دارم از استرس میلرزم ن اصلا داغون نیست اگه از اول مامامم اون بهم میرسیدن زندگی من خیلی بهتر از الان بود😭

بهترین کامنت از همشهریم👌

قربانت🤍

از کجا فهمیدی همشهری ایم 😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
گلم تو با کی زندگی میکنی ؟

من شوهر کردم ولی من چطوری برم الان با خانواده بابام اشنا بشم 

اگه مامانم گفت مامانش اینا میدونن تو دخترشی😶

اگه برادر ناتنی داشته باشم ب هم محرمیم خدایا 

خیلی خوبه و مهربون  عشق ۲۷ساله مامانم من ثمره عشق اونام ولی من ی خواهر برادر دارم  از بچ ...

خب تو هم حال کن دیگه 

عادت میکنی به این چیزاشم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706