2733
2734
عنوان

اگه بعد بیست سال سن بفهمید باباتون یکی دیگست

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 52 پست
با این صحبت شبیه بودن و فلان قانع نشو حتما آزمایشو برو حتما شبیه بودن اصلا دلیل منطقی نیست خیلیا شب ...

ینی مامانم دروغ میگه

یا اشتباه میکنن

چطوری ارمایش بدم😐

ولی حس میکنم نامحرمه هنوز باورم نمیشه من اینقد تو سختی بزرگ شدم فکر میکردم بابا ندارم همیشه گریه میک ...

😿😿

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ینی مامانم دروغ میگه یا اشتباه میکنن چطوری ارمایش بدم😐

اصلا نخوا که با چند تا حرف قبول کنی خانواده اتن اصلا آزمایش باید پدرت باهات بیاد همونی که میگن خانواده اصلیتن پدر مادر فک کنم بشه با برادر خواهر یه ازمایش خون از شما میگیرن یدونه از اونا اگه یکی بود ینی شما فرزند اون خانواده ای

2731
من اولش تعجب کردم از مامانم پرسیدم چطوری مطمئنی گفت نمیبینی شبیح این خانواده نیستی و اون همیشه دوست ...

الان این اقا ک پدرته کجاست.میبینیش

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است