2737
2739

طرف هزار تا فالور داره اومده میگه مشکل موهاتون چیه

منم گفتم اشکال ندارع بزار جواب بدم گفتم ریزش دارم گفت چند تا گفتم روزی پنجاه تا یا سی تا 

میگه نهههههه خیلی زیاده باید روزی پنج تا باشه 

پکیج مار و بخرید یک‌میلیون و پونصد 

ریزشتون میشه روزی دوتا 

اصلا ریزش زیر صد تا طبیعی هست هیچ انسانی نداریم ۵ تا ریزش داشته باشه روزی😐😐😐

قضاوت نمیکنم ولی می‌خوان بکنن رسما تو پاچه آدم 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بله دیگ 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😂😂😂😂

اینطوری که من هر روز ۱۰۰ تا تار مو بیشتر از حد معمولی ریزش دارم.. دارم رو به کچلی میرم پس😂

میگفتی استاد ۴۰۰ اضافه بدم اون دوتارم به سرم میتونی جوش بزنی یا نه؟

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
درد اینجاست ک یه عده با بلاگری راحت همینا و تو پاچه ملت میکنن. نمیدونم چرا مردم سرعقل نمیان. اینارو ...

اصلا وقتی چیزی میخوایید بگیرید پیج و نکاه کنید کامنتارو فالور هارو لایک هارو 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2738