2737
2734
عنوان

تتو واسه معلم ها گیر میدن؟

231 بازدید | 51 پست

شنیدم واسه مصاحبه ببینین گیر میدن من الان نمیخام بزنم بعد قبولی ی تتوی ریز تو ی قسمت دستم یا گردن اینا بفهمن امکان اخراج هست؟

وای سرنوشت....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعدا گمون نکنم

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
2740
آخه خیلی با قاطعیت گفتین معلمی به درد نمیخوره انگار بقیه رشته هارو بخونیم برا ما دخترا کار ریخته

چندین ساله همه استخدامیا بیش از 70 درصد خانم هاست تا آقایون. استخدام ا پ ماهی 8 تومن میدن ببین برات خوبه. پرستار بشی میتونی بری اونور اب با حقوق نجومی

چندین ساله همه استخدامیا بیش از 70 درصد خانم هاست تا آقایون. استخدام ا پ ماهی 8 تومن میدن ببین برات ...

میدونی قبولی پرستاری بین ۶۰۰ هزار تا داوطلب چه بدبختی و عذاب روحی ای داره؟کاش یه همین آسونیا بود که میگفتین

کنکوریِ بدبختِ ۱۴۰۴
آخه خیلی با قاطعیت گفتین معلمی به درد نمیخوره انگار بقیه رشته هارو بخونیم برا ما دخترا کار ریخته

دوسال سرباز معلم بودم . دیوانه شدم با بچه های ابتدایی . خانم معلما زنگ تفریح همش مینالیدن از بس بچه اذیت میکنند و درس نمیخوانند 

2706