2733
2734

ما پنج ماه قبل کات کردیم بخاطر لجبازی جفتمون و تو این مدتم جفتمون تنها بودیم

یچیزی شنیده بودم میخواستم راست و دروغش رو بفهمم بهش گفتم میخوام ببینمت اونم گفت باشه

خلاصه رفتم دیدمش دوساعت حرف زدیم من قلبم وقتی میبینمش بیرون از سینه م میزنه 🥹🥺خیلی عاشقشم اونم تو این مدت حالش بد بوده و دورادور هوامو داشته ولی خب سنیگینم باهم. دیشب بهش گفتم من خیلی دوست دارم دیوونه یلحظه هم نتونستم از فکرت بیرون بیام🥺اخه رو قلبم سنگینی میکرد. من مرد ندیده نیستم من کارمندم من پیشنهاد زیاد داشتم اما این قلبمو برد🥺جوری که حتی از دور میبینمش قلبم میلرزه نفسم بالا نمیاد پاهام میلرزه 😭عاشقش شدم 😭😭حاضرم اگه یک روز قراره عمر کنم تو خونه اون و کنار اون باشم

در صورتی که همه چیز من بالاتره.  قیافم.  شغلم.  تحصیلاتم ولی هیچی واسم مهم نیست هیچی فقط اون حاضرم از همه زندگیم بگذرم بخاطرش 😓

الان اینو تو اینستا فرستاد برام دیگه فک نکنم تا صبح بخوابم 🥺🥺🥺🥺🥺🤩🤩

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

😍😍مبارکه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
این عکسه چیه اخه من قلبم ضعیفه🥺

😂😂😂حالا نمیر

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐