2752
2734
@mimsinsara    

مرسی قشنگم 200تاهم من 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

10

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
2731
عزیزدلمی 

قربونت برم 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

@sammaroz

۲۳

@sammaroz    

@girlofmoon     

@گیلاس_قرمز2    

@anidelll    

@

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

@faaaatrr    

@mlita91    

@tayna22    

@هستی2525    

@sevda_alone    

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

@99donya    

@neginfrj    

@_eileen_    

@my_love_m

@my_love_m    n_he

@نخودسیاه    

@مهربون_دخمل

@mamamiriii    

@adenis70    

@مهربون_دخمل    

۲۰۰

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین🙏🌿بچه موتو۸ماه ازدست دادم 💔دعاکنیدبرام دغدغه هام حل میشه وخدابه خودموخانوادم سلامتی وحال خوش بده هرکی صلوات فرستادبگه منم براش بفرستم♥️🌹

@miss2002    

@blue_lemon

@blue_lemon    

@f_m_خستم    

@خط_آخر    

2706