2733
2739

میخاممم خودکشی کنممم 

من ۱۶ ساله آره ی آدم افسرده و استرس و داغون و منزوی و تنهام 

من با اینکه جعدل بیست بودم و هر سال شاگرد اول میشدمم هر جا میرفتمم بهم میگفتن مخ .. امروز از استرس پا گذاشتن توی مدرسههه دارم نابود میشممم 

کلاس دهم تجربی ام هیچی هم نخوندم ار پاییز به بعد گفتم دیگ مدرسه نمیرمم و گفتم موقع امتحانا میامم 

شبه نهایی های مزخرف تموم شد 

حالا دو تا از امتحانام و باید برم مدرسه بدم اونم ن اینکه برم بدم و بیام گفتن ساعاتش مشخص نیست باید بیای مدرسه و بدیشون ک کل روز و بموننی ... 

من از استرس پارههه میشممم:/// 

بچه هاااا حوصله معلمای دیگ رو. ندارم ک منوو ضایع کنن جلو بچه ها گفتم به همشون دارم تو خونه تست میزنمم و.. 

نمیخامم ببینن هیپی نخوندم امتحانای اون روزها رو میخونمم ولی نمیخام زنگ های دیگ بمونمم:// مدیرمم پایه نیستت:/// 

من دارمممم میم یرممممممممممممم خداااا من چیکارتت کردممم؟ 

واقن این حجم از حال بدی ولس چیمه

😐😐😐 حالا انگار بقیه این چیزا رو نداشتن که این میخواد خودکشی کنه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

تا اخر عمر همینه

اما شیرینی هم وجود دارع اینو کسی دارع بت میگه ک ت بدترین روزای عمرشع و حالش خوب نیس

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

دختر جون برای درمان افسردگی و اضطرابت از یه متخصص خوب کمک بخواه نه از نی‌نی سایت. این روزهایی که داری اینجوری می‌گذرونی مهم‌ترین روزهای عمرتن. خودم زخم خوردم که دارم بهت میگم. پشت گوش ننداز. بگرد یه روانشناس خوب پیدا کن و همین هفته برو پیشش. نمیگم روانپزشک چون دارو هیچوقت خط اول درمان نیست. اگه لازم باشه روانشناس خودش بهت میگه.