2733
2734
عنوان

خون آمدن ناف کودک دوساله

154 بازدید | 13 پست

بچم دوسالشه از نافش یکی دو قطره خون اومده بعد خشک شده گاهی اونجوری خون خشک میشه اونجا در حدیه که به لباسش نمیخوره شما همچین تحربه ایی داشتین خیلی نگرانم

😎😉😉😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم چرا تا الان نبردی دکتر وقتی سابقه داره همون بار اول باید میبردیش

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
عزیزم چرا تا الان نبردی دکتر وقتی سابقه داره همون بار اول باید میبردیش

سابقه در حد یکی دوباره الان که تکرار شد ترسیدم هودشم گفت مامان شکمم درد داره با دستش نشون داد

😎😉😉😑😑

دختر منم نوزاد بود گرف نافشو کشید الان بیرونه نمیدونم چ غلطی کنم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
سابقه در حد یکی دوباره الان که تکرار شد ترسیدم هودشم گفت مامان شکمم درد داره با دستش نشون داد

بیمارستان‌ها بازن فردا ببرش اورژانس بیمارستان اطفال شهرتون  ان‌شاءالله که چیزی نیست

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.