2737
2734

«دوست پسرم اکسم بوده دو ماهه برگشتیم بهم رابطمونم اوکیه الان خداروشکر »با هم بودیم دختره زنگ زد گفت ک یکیو برام جور کن دوست پسرم گفت ب من چ خودت پیدا کن دختره هی اصرار ک بیا باهم باشیم من دوست دارم من اعتماد کردم بهت 

دوست پسرم گفت دوست نداشته باش خب من ن وقت دارم ن نیاز بهت

ک من یهو جیغ جیغ کردم دختره شنید گفت این کیه ک دیگه دست پسرم گفت ب تو ربطی ندارد خدافظ 

من کل مسیرو دیگه سکوت کردم بهش گفتم می‌دادی بهش بگم دوست دختر داری گفت نمیخام بیشتر از این دلشکستگی باشع منم دیگه هیچی نگفتم 

موقع پیاده شدن خدافظی هم نکردم اونم فقط گفت مراقب خودت باش 

توجیهشم این بود ک اصلا دختره سیو نبود مال خیلی وقت پیشه فلانع 

نمی‌دونم چرا انقد بهم ریختم من با اینکه چیز خاصی ام نشد 

اندوه دوري را چه تسکین است جز خیال 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر هیچ پسری با هم جنس خودتون وارد جدال نشین 

این آقا هم حس خوبی بهش ندارم 

نمیتونه همراه مناسبی باشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2731
اگه جدی بودی می‌گفت باهاته ، البته که دختره فهمید .

هزارتا اکس داره 

اون موقع ک با منم کات بود جوابمو میداد همیشه 

الآنم سر ی اتفاقی بک زدیم

ب خدای خودش قول داده باهام باشه و دلمو نشکنه چون من بد ضربه خوردم 

بد کردی جیغ جیغ کردی ضعیف بودنتو رسوندی 

وای نمیدونی داشتم میترکیدم دخترم از اونور با ی صدای ناز آره بیا برگرد من عاشقتم فلانتم 

2740
دقیقا منم حس خوبی ندارم بهش فک میکنم این خانم که پیاده میشه دوباره زنگش بزنه

نه مدلشو میشناسم عمرا بزنگه انقد مغروره

میگم کات ک بودیم جواب منم میداد 

دقیقا منم حس خوبی ندارم بهش فک میکنم این خانم که پیاده میشه دوباره زنگش بزنه

ساده فقط جنس ما خانما

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
هزارتا اکس داره  اون موقع ک با منم کات بود جوابمو میداد همیشه  الآنم سر ی اتفاقی بک زدیم ...

چقدر آدم ریسکی هستی من بودم فقط فرار میکردم 😂🥴 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
اگه جدی بودی می‌گفت باهاته ، البته که دختره فهمید .

فقط بهش گفت تایم ندارم حوصلتم ندارم 

دختره نمی‌دونم چی گفت ک دوست پسرم گفت نیاز ندارم 

وقتت بی ارزشه خودتون وارد این ماجراها و اکس و مکس میکنید؟  تو لایق یه فرد با اصل و نسبی

دیگه پیش اومده حالا ک گیر افتادم وابسته اشم

با توجه به اتفاقی ک‌ واسش افتاده درست گفته نخواسته دلشو بشکنه و‌خوردش کنه همون عادی ردش کرده. شمام بهتر بود جیغ نمیزدی و صبوری میکردی که ببینی چیا میخواد بگه و چطور تموم میکنه مکالمه رو. 

مواظب باش از روی علاقه برگشته باشه بعد اون همه سختی ک کشیدی. 

بنظرم یکم روی رفتارت تغییر ایجاد کن همونطور که اون انگار بزرگتر شده شمام پختگی و تغییر رو توی رفتارت بیار. نمیدونم یه چیزی میخوام بگم شاید بد منظورم رو برسونم ! ولی سعی کن اون ادبیاتی ک قبلا هم داشتی باهاش رو‌تکرار نکنی! نوع حرفارو تغییر بده که یاد اون موقع و افکار و مسیری که‌توش بود نندازتش!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706