2752
2734

من میخام باردار شم ولی فکر اینکه همش اهسته حرکت کنم یا بی حرکت باشم دیوونم میکنه.قدیمیها اونهمه قالی میشستن و بچشون سقط نمیشد ولی الان زنهای باردار همش استراحت مطلقن.واقعا لازمه اون همه استراحت؟😭

کجابودم...به کجا رسیدم! خدایا سپاسگزارم ازت🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز من همه مثل هم نیستن خواهر من ۹ ماه مسافرت بود این شهر و اون شهر ولی دختر خالم بنده خدا حالش خیلی خوب بود هیچ خطری هم تهدیدش نمیکرد شب خوابیده صبح دردش گرفته رفته بیمارستان یه ساعت بعد بچه شش ماهه سقط کرده

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤

کی گفته این حرفو عزیزم،!!؟؟ من تا 6ماهگی باشگاه میرفتم. بعدش پیاده روی شروع کردم..تمام کارهامو خودم میکردم..الان 3، 2هفته سنگین شدم و خونه نشین شدم  همین..دور از جون مگه بارداری باعث فلج شدن میشه.

• نه بابا، همش که اینطور نیست من فقط سه ماه اول ویارم اذیتم میکرد غذا نمیپختم و مادر شوهرم زحمتشو میکشید،بقیش اصلاااا،من حتی بیرون میرفتم کلی خرید میکردم ماه آخر کلی پله بالا پایین کردم ،روزای آخر بدون اطلاع همسری میرفتم بیرون هندونه میگرفتم با خودم از پل هوایی میومدم به امید اینکه دردم بگیره اما نگرفت   و بعد دوروز با آمپول فشار زایمان کردم

همه که مثل هم نیستن😐

اکثرا خانمها شاغلن و زندگی عادیشون رو دارن

فقط کسایی که بارداری پر خطر دارن باید استراحت کنن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
کی گفته این حرفو عزیزم،!!؟؟ من تا 6ماهگی باشگاه میرفتم. بعدش پیاده روی شروع کردم..تمام کارهامو خودم ...

عزیزم تا 6ماهگی باشگاه چ رشته ای میرفتی؟ اخه منم ورزشکارم و برام خیلی غمه ک یوهو بخاطر بارداری ورزشمو بزارم کنار😭😭نمیدونم توی دوران بارداری چ ورزشایی میشه کرد غیر از یوگا

نه بابا، همش که اینطور نیست من فقط سه ماه اول ویارم اذیتم میکرد غذا نمیپختم و مادر شوهرم زحمتشو میکش ...

چ جالب😀ماهم خونمون پله داره باید بالا پایین کنم😆

این حرفا بهونه است واس اونایی که میخوان بخورن و بخوابن...

من که تا ۵ ماه سرکار میرفتم بعدش هم ک دیگه نرفتم مدام ورزش و تحرک و... دارم

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
2706