2733
2739

بچه ها من تو مغازه لوازم آرایشی کار میکنم(شغلمو واضح نگفتم شناسایی نشم) چند روز پیش یه روغن مو از دستم افتاد ولی چیزی نشد گذشت تا امروز اومدم دیدم همون روغن مو شکسته پس داده به بقیه روغنها و اینا بعد این همکارم خیلی زیرآب زنه میخاد دوربین ببینه که کی شکسته؟دلشوره گرفتم از طرفی بگم کار من بوده میبینی خوب اونموقع نشکسته از طرفی نگم اگه تو دوربین ببینن چی؟؟؟چیکار کنم بچه ها

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت نا قبل از اینکه اون بگه برو به صاحاب مغازه بگو تا نتونه کاری کنه همکارت  بهش بگو اون موقع ...

حالا صاحبکارم اصلا اونجوری نیست ها........این خیلی فتنس

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2731
بنظرم نگو اگر تو فیلم دیدن بگو اون لحظه نشکسته بود منم گذاشتم سرجاش

اصلا موندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

حالا صاحبکارم اصلا اونجوری نیست ها........این خیلی فتنس

خب پس خیلی مودبانه برو اون شیشه روغن هم با خودت ببر 

برو پیشش ولی جلو چش همکارت نه موقعی که اون نیس 

خیلی مودبانه و آروم بگو که اون روز از دستم افتاد ولی دیدم چیزیش نشد گذاشتم سر جاش امروز دیدم شکسته 

خسارتشو میدم و... 

حالا بعصی جملات و... با توجه به شناختی که از صاحب کارت داری عوض کن و...

خب پس خیلی مودبانه برو اون شیشه روغن هم با خودت ببر  برو پیشش ولی جلو چش همکارت نه موقعی که او ...

صاحبکارم نیست اکثر مواقع اون هست فقط .....ازین بدم میاد که دنبال حرفه همش........من میدونم الان سر این خوشحاله که میخاد براش داستان درست کنه

صاحبکارم نیست اکثر مواقع اون هست فقط .....ازین بدم میاد که دنبال حرفه همش........من میدونم الان سر ا ...

تو اجازه نده 

پیش دستی کن این نظر منه 

حالا بشین  درست فک کن ببین اکر درسته انجام بده

ایشالا حل میشه

2738
تو اجازه نده  پیش دستی کن این نظر منه  حالا بشین  درست فک کن ببین اکر درسته انجام ب ...

ایشالا...................دعا کن