2733
2734
عنوان

فرداشب مهمون دارم یه دسر ساده پیشنهاد بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان میخوام واسه دانش آموزام کیک درست کنم ببرم قرار شد با کمک همسرم درست کنم میشه بگید چجوری تزیی ...

از لوازم قنادی یه سته شکلات سکه ای کارات بگیر اسمشو اگه درست نوشته باشم چون خیلی خوشمزس بدون هیچی رو حرارت اب کن رو کیکت بریز حالا با شکلات چیپسی یا تزییناتی که خودت میدونی تزیین کن بچه ها دوست دارن

پودینگ زعفرانی 

سه قاشق آرد،سه قاشق نشاسته ذرت کمتر از نصف لیوان شکر، دو لیوان شیر ،مخلوط کن بذار روی حرارت کم مرتب هم بزن به غلظت فرنی رسید دو قاشق گلاب و کمی زعفران آبکرده بریز، خاموش کن یک قاشق کره اضافه کن بریز تو ظرف میتونی لابلاش بیسکوییت پتی بور هم بذاری، بعد بذار یخچال چند ساعت بمونه

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

دسر موز و نسکافه

مواد مورد نیاز

پودر ژلاتین

موز

پودر نسکافه یک یا دو بسته 

شیر

خامه

دو قاشق شکر یا کمتر یا بیشتر بسته به مزاق خودتون

شیر رو روی حرارت ملایم بزار تا حد گرم شدن نجوشه ژلاتین و با آب روی کتری بنماری کن و بریز داخل شیر پودر نسکافه رو اضافه کن به شیرت تا حل بشه شیر و نسکافه رو از رو گاز بردار و خامه رو از پاکت خالی کن یذره از مخلوط شیر و نسکافه بریز تو خامه و حل کن و بعدش همه خامه رو به شیر اضافه کن اگه خوب مخلوط نشد نترس چون آخر کار همه چی یسره میشه بعدش دو عدد موز یا کمتر یا بیشتر بسته به مزاق خودتون بریز توی مخلوط مواد شیر و خامه و... و همه رو یکجا باهم بریز توی مخلوط کن تا قشنگ مخلوط شه ظرف ژله تو کمی روغن بمال خیلی کم خیلی کم و ژله رو بریز توی ظرف تامام

الان نزدیک تابستونه  بستنی سنتی و فالوده مخلوط بزن عالیههه🥲

خیلی براشون اینا گذاشتیم😂 انواع و اقسام بستنی و فالوده 

فالوده محلی . فالوده البالویی. فالوده کرمونی و فالوده لیمو و ... بستنی هم که زیاااد. چون تابستون در پیش روعه میدونم هم خودمون هم اونا زیاد بستنی میخریم و پذیرایی میکنیم از الان زوده

ولی کیک بستنی خوبه وسایلش دارم زشت نیست برای پذیرایی توو خونه؟

2706