2752
2734
عنوان

فرداشب مهمون دارم یه دسر ساده پیشنهاد بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 43 پست
خیلی براشون اینا گذاشتیم😂 انواع و اقسام بستنی و فالوده  فالوده محلی . فالوده البالویی. فالوده ...

نمیدونم کیک بستنی جدا کنار هم میذاری ینی یا لای کیک بستنی میذاری ؟

باقلوام خوبه با چایی اونم هر فصلی میچسبه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان میخوام واسه دانش آموزام کیک درست کنم ببرم قرار شد با کمک همسرم درست کنم میشه بگید چجوری تزیی ...

کار با فوندانت بلدی؟

هم میتونه روکش کیک رو فوندانتی کنی هم اگه بلد باشی باهاش عروسک و گل و ... درست کن واسه تزیین روش. مثلا واسه شما مرتبط با کلاس درس باشه. توو گوگل اموزشش هست زیاد کار سختی نیست یه کوچولو ذوق میخاد و حوصله😍

دوستان میخوام واسه دانش آموزام کیک درست کنم ببرم قرار شد با کمک همسرم درست کنم میشه بگید چجوری تزیی ...

میتونی کیک رو مثلا شکل دایره هست رو به سه لایه تقسیم کنی بعد یه کوچولو خامه همراه با چیزایی که دوس داری ( ترافل و گردو و اسانس خوراکی و یا یه مقدار  شیر قهوه برای مرطوب کردن لایه ها و ... استفاده کنی. بنظرم خامه بیشتر طرفدلر داره تا چیزای دیگه و الحق خوشمزه تره 

واسه روکش روش هم گاناش درست کن و بریز اونوقت با ترافل و چیپس شکلات و توت فرنگی و ... میتونی تزیین کنی عکسش پایین میزارم تا متوجه بشی ممظورم از لایه چیه

کاسترد

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

اگر واقعا هیچ جوره نمیخای تزیین کنی. تاپر روی کیک بگیر طرح های مختلف وجود داره. از گل طبیعی هم میتونی واسه تزیین کیک استفاده کنی خودم خیلی دوس دارم😍 ولی اینا در صورتی خوشگل میشن که روکش گاناش یا خامه داشته باشن

موفق باشی قناد باشی😁😚

اها اینم بگم تا یادم نرفته. توو نت بزن ببین میتونی رایس پیپر و گوی شکلاتی درست کنی

این دوتاهم خیلی قشنگن

این دسر عالیه و فوق العاده راحت 

پودر ژله توت فرنگی رو با آب جوش بن ماری کن تا ژلاتین ها حل بشه بعد بریز تو میکسر یا مخلوط کن خامه هم اضافه کن بزار قشنگ میکس بشن بعد اگه دوس داری میتونی رنگ خوراکی قرمز هم بریزی که خوشرنگتر بشه 

حالا از موادت اندازه یه بند یا دوبند انگشت بریز تو لیوان یه بار مصرف دوساعته میگیره بعد اینطوری تو ظرف برگردون و با توت فرنگی تزیین کن و سرو کن

خیلی خوبه 

مزشم عالیه 

♻️کارما♻️