2733
2734
عنوان

گیلتی پلژر شما چیه

70 بازدید | 6 پست

برای اونایی ک‌نمیدونن ینی عادت بدی ک‌دارین یا اخلاق بدی ک دارین و‌از‌بقیه مخفیش میکنید  یا اگر کسی بفهمه احساس شرم میکنید چیه

من خودم: چک کردن پی وی و مسیج های دیگران

ووو یکی دیگش اینه ک وقتی ی زوج میبینم ناخوداگاه تصورشون میکنم🫤 خدا ببخشه

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

این که یه زندگی دیگه تو خیال خودم دارم

اسمش رویاپرداری ناسازگار هست و ب شدت اعتیاد اوره و هیچ وقت نمیشه ترکش کرد

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که یه زندگی دیگه تو خیال خودم دارم اسمش رویاپرداری ناسازگار هست و ب شدت اعتیاد اوره و هیچ وقت ن ...

من انقد ب خاسته هام‌توی ذهنم فکر‌میکنم و‌خیالبافی میکنم ی‌وقتا سر درد میگیرم

ی وقتام یجا نشستم و‌تنها برا خودم لبخند میزنم‌مث‌احمقا‌چون درحال فکر‌کردن و‌خیالبافیم

2731
دومیش خیلی باحاله بگو مسیرت کجاها هست که اون سمتا با همسرم نیام🤣🤣🤣

اصلا دست خودم نیس بیشتر مواقع هم درست حدس میزنم ک چطوری هستن اون تایم ینی از لحاظ اخلاقی و‌رفتاری ولی اول ب لحاظ فنی تصورم میاد لعنتی

من انقد ب خاسته هام‌توی ذهنم فکر‌میکنم و‌خیالبافی میکنم ی‌وقتا سر درد میگیرم ی وقتام یجا نشستم و‌تن ...

باز تو به خواسته هات فکر میکنی

من یه زندگی جداگونه دارم توش😂

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
باز تو به خواسته هات فکر میکنی من یه زندگی جداگونه دارم توش😂

فقط میدونم‌خیلی بده خیلی بدهههه من ب ینفر انقد فکر‌میکنم‌ک‌ی وقتا خابشو میبینم وقتی بیدار میشم انقد فضا برام ملموسع ک انگار تو واقعیت برام رخ‌داده