2752
2734

قبلش داشتم وخدایی هم خوشگل بودم ولی واقعا نمی‌فهمم چرا به سرم زد رفتم عمل کردم برخورده بینیم تپل بود 

قبلش فرم چشام کشیده تر وقشنگتر بود وصورتم تناسب بهتری داشت خلاصه نیاید بگید حساس شدی وفلان نزدیک یساله میگذره خاله ی مامانم به مامانم گفته دخترت چش زدن رفته همچین حماقتی کرده ولی جلوی روم گفت خاله بد نشده غصه نخور 

قبلا یه رژ میزدم کلی عوض میشدم وواقعا تمام آرایشم همون رژ بود الان ولی آرایش کامل بکنم صورتم زیبایی قبل رو نداره 

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....

ترمیم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاریه ک شده غصه نخور 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

بینیت چطوره اونم بد عمل کرده؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

چرا خودتون را دستکاری میکنین؟

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2706